Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/férfiak! Gondolom jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Gondolom jó páran használjátok a jól ismert Badoo vagy Tündér alkalmazást társkeresés, ismerkedés vagy egyéb okokból. Ti hogyan kezditek el a beszélgetést a kiszemelt hölggyel?

Figyelt kérdés
És itt nem a halott " Szia. Mizu? " esetekre gondolok.. Hogy hívjátok fel magatokra a figyelmet? Milyen szöveg vált be nektek??

2019. szept. 30. 23:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Tinder*
2019. szept. 30. 23:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Az erdeklodesi korehez vagy a kepeihez kapcsolodoan irtam valamit, ez nalam tobbsegeben mindig bevalt, es van is egybol egy tema, amirol tudtok beszelgetni:)
2019. okt. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sehogy, alig matchelek valakivel, és általában megkérdezem, hogy pontosan mit szeretne, mármint ha nincs leírás a profilján.
2019. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Többnyire csak idiótákkal találkoztam és még fizetni is kéne érte h lásd h ki lájkolt xd

való életbe ismerkedj

én a tindert a sok farok és/vagy szeretethiányos csaj miatt társkeresésre már nemhasználom, csak arra arra h ha unatkozok átgörgetem h kit dugnék meg és kit nem

2019. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elhívom személyes találkozóra. Ha nem jön, én nem fogok itt napokat csevegni, se nem megvárni még más férfi hazudozásaiból meghátrál, vagy sorra kerülök. Ha nem jön (nyilván nem azonnal), akkor nem engem akart, menjen akkor mással. Mivel elméletileg a tindernek kellene megszentesíteni az egymásra nézést (szemezést), onnan illik továbblépni.
2019. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Képre, szövegre kell reagálni valami frappánsat. Ha nincs, vagy nem jut eszedbe semmi akkor r/tinder-ről lehet szemezgetni. Nekem van egy, amúgy tök értelmetlen hülyeség amit küldök minden lánynak, de 90%-ban visszaírnak rá.
2019. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindegyiken vagy fake nők vannak vagy olyanok akik csak instakövetőket akarnak de nem írnak vissza. Mindenki élőben ismerkednik, ez az online társkeresés egy nagy baromság. A lányok csak a közvetlen kis 10 éve ismert barátaikkal hajlandóak szóba állni.
2019. okt. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!