Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem csókol meg sokadik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókol meg sokadik randi után sem?

Figyelt kérdés
Minden nap találkozunk kb fel órára suli után. Egyszer mondta hogy nem akarja elsietni ezt a dolgot. Mindig Megfogja a kezem és mondja hogy szeret és szerelmes belém. De nem csókol meg. Nem szeretném én kezdeményezni. Azt javasolta barátnőm hogy adjak az arcára egy puszit. Adtam de nem történt semmi. Valai ötlet?

2019. okt. 5. 14:14
 1/5 anonim válasza:
100%

Szia!

Én szerintem semmi más nem áll a háttérben, mint hogy fél a fiú vagy nincs elég önbizalma. nem hiszem, hogy kettőtökkel kapcsolatban lenne kétsége, mert mint mondtad megfogja a kezed. Nincs elég önbizalma, és szerintem fél attól hogy vissza utasítod a csókot. És nagyon jól mondta a barátnőd, a puszi az nagyon jó jell egy fiúnak.

Viszont semmi féle képpen ne kezdeményezz. Ez a férfi feladta és ettől is olyan gyönyörű az egész. A férfi dolga hogy lépjen, kezdeményezzen, küzdjön. A lány dolga meg hogy nőnek érezhese magát és és érezze azt, hogy küzdenek érte!

Remélem minden jól fog alakulni!


21/F

2019. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen tényleg eléggé önbizalom hiányos azt én is tudom. De szerintem tudja hogy úgysem utasítanám vissza. Nem tudom hogy lehetnék még egyértelműbb. Inkább csak várok. Köszönöm szépen a válaszod! 😊 De ha valaminek van más ötlete ne tartsa magában
2019. okt. 5. 15:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdemenyezhetsz Te is...
2019. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném mert úgy érzem hogy ezt neki kell. Elveszik az egész első csók varázsa ha én teszem meg
2019. okt. 5. 17:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kezdeményezhetsz. Ez már a XXI. század, már rég nem érvényes az a sztereotipia h a ferfinak kell kezdemenyezni. De ha ennyire ragaszkodsz ehhez, akkor meg légy türelmes!
2019. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!