Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ma találkozom a ná am idősebb férfival, és be vagyok rezelve. Mit csináljak?

Szerintetek mit húzzak fel? legyek cuki vagy inkább csinos, és szexi?

Szereti a cuki lányokat

Hogy viselkedjek?

okt. 9. 18:45  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*nálam

# 1/3Időpont okt. 9. 18:45 Privát üzenet
Inkább maradj tini kislány és a fiúkkal foglalkozz.

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont okt. 9. 18:52 Privát üzenet
Ki hány éves?

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont okt. 9. 19:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy nálam idősebb lány. Tapasztaltabb, mert volt már kapcsolata. Nekem soha. Tegnap szerelmet vallott nekem és most az első találkozásunk alkalmával csókolózni akar. Mire...
Jövőhéten találkozom egy lánnyal, de végig esős időt mondanak. Valami ötlet?
Idősebb pasikkal miért nem randiztok?
Egy 15 èves lány elmehet, egy vele 1-2 èvvel idősebb fiúval, ètterembe vacsoràzni?
Miért kell így beszélni velem, mert találkozom egy férfivel, aki idősebb nálam? Mit csináljak, hogy megértse, ez nekem mennyire rossz?
Holnap találkozom egy 2 évvel idősebb sráccal, aki abba a gimnáziumba jár, ahova remélhetőleg én is fogok járni szeptembertől, ha meglátom, mit kérdezzek tőle először, vagy mit mondjak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!