Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam egy lányt randira es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam egy lányt randira es igent mondott. Nagyon tetszik es nem akarom elszurni. Tudnatok jó randihelyeket ajanlani elsőre? És szerintetek a lány kezét meg lehet fogni az elso randi utan vagy az korai?

Figyelt kérdés

#randi #csók #készfogás
2019. okt. 13. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hű az első tali? Ez tényleg komoly :)

Nos, a legjobb ajánlat amit tudok tenni neked, hogy mindig add önmagad, és ne görcsölj azon hogy nem akarod elszúrni, mindennek jónak kell lennie, mert pont akkor rontod el ez 100... Ne akarj neki megfelelni, hiszen hogy már igent mondott elfogadott téged, ezek után csak önmagad légy, mert ha felhúzol egy csili-vili álarcot hogy te milyen romantikus vagy, stb... ez egyszer lekerül és beüt krakk. A csaj az álarcba volt szerelmes és nem beléd. Érted haver? Első randi szinte bárhol jó lehet mert erre mindig emlékezni fogtok, én nem is mondok helyeket, mert nem vagyok te. Ha felteszed magadnak ezt a kérdést, mi jut elsőnek eszedbe? Hol lehet jó az első randi? Ami elsőnek eszedbe jut, az lesz a tuti, ezen felül minden variálás, bonyolítás...

Hogy gáz-e megfogni a kezét? Haver semmi sem gáz :D Ha meg akarod fogni a kezét már az első randin és engedi, akkor ez vagy te :) Érted? Úgy érezni fogod az alkalmas pillanarot ;)


Sok sikert :)

2019. okt. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne görcsölj,legyél laza,nyugodt. Add önmagad,mert veled akar lenni a lány. Tartsál szemkontaktust. Érdeklődj felőle.

És igen,megfoghatod a kezét.

2019. okt. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahh rohadt jok vagytok, koszonom!!
2019. okt. 13. 11:02
 4/9 anonim válasza:
Na mi lett a vege? Meg lett a csaj?:)
2019. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
En is kivancsi vagyok mi lett
2019. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
en is kivancsi vagyok mi lett
2020. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem lett meg. Utolso pillanatban visszamondta
2020. jún. 18. 09:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Szegény
2021. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak kijött egy pattanás vagy menstruált vagy ilyesmi, olyankor vedd lazán, és ajánld fel hogy legközelebb randizzatok.
2021. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!