Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randira vigyek virágot?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira vigyek virágot? És ha igen akkor milyet?

Figyelt kérdés

Par hete mar beszelgetunk, de mar talalkoztunk parszor csak tarsasagban. most elhívtam külön egy randira de nem tudom hogy vigyek e virágot vagy esetleg valami mast. Lanyok ti orulnetek neki?

16F



2019. okt. 14. 08:09
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Ne.
2019. okt. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Ne vidd. lol
2019. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Vigyél. De csak akkor ha tudod hogy ő ilyen típus.
2019. okt. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

A randitól függ. Lehet, hogy kényelmetlen lesz egész délután, este vinni magával.

Én kaptam már többször csokit. Az aranyos, és könnyen elrakható a táskámba.

2019. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Én randizgatok egy sráccal es egy alkalommal virágot es csokit hozott nekem. Meglepődtem es édesnek találtam. De abban egyet ertek hogy személyiseg függő.
2019. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%

A virág jó ötlet, de ne ezzel fogadd (elhervadhat), hanem a randevú vége felé menjetek egy virágüzlethez és ott vegyél neki 1 vagy 3 szálat, ne túl drágát.

Ffi.

2019. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%
Első randira soha nem viszünk ajándékot.
2019. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ha csokit akkor milyet? Mert azert megse lehet csak egy sima tabla csokit adni neki. Vagy de?
2019. okt. 14. 23:02
 9/9 anonim ***** válasza:
24%
Mondom mégegyszer ne vigyél első randira ajándékot. Ez egy alap illem szabály.
2019. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!