Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fogtömés/érzéstelenítés után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogtömés/érzéstelenítés után meddig nem lehet csókolózni?

Figyelt kérdés
Az érzéstelenítő inejkció miatt kérdem, hogy nem e lehet elfertözödni vagy ilyesmi

2019. okt. 18. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nap után simán lehet, nekem volt hogy 5 óra után is emúlt a zsibbadás, de akkor kisebb dózisban kaptam csak
2019. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fertőződne az el, de zsibbadni fog az arcod jó pár óráig, mint állat, ilyenkor enni sem szabad, szóval szerintem a smár se jó ötlet. Pár órát meg csak kibírsz, amíg kimegy belőled az érzéstelenítő, de ha mégsem, és nem nagy tömés kell szerintem kérheted érzéstelenítés nélkül. Nekem csinálták úgy is és nem fájt, csak kellemetlen, de ezt a fogorvossal beszéld meg.
2019. okt. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsi kicsit benéztem a kérdést, szóval addig amíg zsibbad a szád.
2019. okt. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!