Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek egy olyan srácról aki szinte csak fekete ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sem depressziós, sem emo, goth, vagy rocker szóval nem stílus irányzat miatt hordok szinte csak feketét, hanem mert ez áll a legjobban szerintem.

Ismerkedésnél nálatok negatív tényező lenne ez?



2019. okt. 30. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ha az a stílusa és abban érzi jól magát akkor azt veszi fel amit akar.És pl én is jobban preferálom a sötétebb ruhákat.

17L

2019. okt. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hordd azt amit szeretnék és amiben, szerinted jól nézel ki. Ez a legfontosabb, hogy jól érezd magad benne. 16/l
2019. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mindenki olyan ruhát hord ami neki tetszik.

Szerintem semmi gond nincs avval hogy fekete ruhákat hordasz.

2019. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fekete azért jó szín mert mindenhez passzol
2019. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne az. Én is szeretek fekete ruhákat hordani, mégsem vagyok egyik sem ahogyan te sem.
2019. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a színeket és a színes ruhadarabokat de semmi közöm ahhoz, hogy a másik mit visel szóval nem zavarna.
2019. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Imádom a feketét, én is gyakran hordom. Ha bejön arcra, belsőleg, ez még plusz pont is lenne:'D
2019. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is rengeteg feketét hordok (nem stílus miatt) és a barátom is szinte mindog abban van... Szerintem nincs ezzel semmi baj, bár biztos nagyon vidám látvány lehetünk, pláne ha együtt vagyunk valahol XD
2019. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálam + pont lenne. Imádom a feketét és szinte mindig feketébe vagyok.
2019. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#8


Halálosztag :D Ne vedd rossznéven :)

2019. okt. 31. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!