Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Helyes megszólítás, lehet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes megszólítás, lehet még esély? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több kérdésem is lenne, inkább lányokhoz, de ha fiúk válaszolnak az sem gond. :)

Lehetséges hosszú lesz, szóval ezért sry. :)


Előre szeretném leszögezni, 16 éves vagyok, férfi.


1. Adott egy lány, és én. Korábban már utaztunk ugyan azon a buszon egyszer este, szemeztünk elég sokat. Majd 3 héttel 2 nappal (hétfőn) ezelőtt délután megint utaztunk a buszon amikor ő suliból ment haza. Akkor is szemeztünk elég sokat. Vagyis úgy vettem észre hogy kölcsönös a vonzalom, vagyis tetszés. (Itt lakik néhány utcára)

Akkor nem szálltam le ott ahol Ő, stb, vagyis nem léptem semmit. De már azon a napon megbántam, hogy nem léptem hisz már akkor elkezdtem a fejem törni rajta, és ez azóta sincs másképp. Az lenne igazából a kérdés, hogy Ti ilyenkor adnátok még neki esélyt (vagyis Nekem), vagy ha akkor nem tette meg, akkor már nem? (Persze leszűröm ezt majd ha összetalálkozok Vele) Persze keresem egyebek a buszon, hátha. Gondolkoztam azon, megkérem az ismerős sofőrt szóljón telefonon ha épp felszállt, vagy bármi. De azt már tudom, hogy hétfőnként mikor szokott menni. (S nyugodtan ki lehet nevetni, mert ezen nagyon elmosolyodtam.)

Egyszer sem beszéltem Vele, tehát nevét, meg egyéb elérhetőségeket nem tudok. Egy volt osztálytársam abban az utcában lakik, rákérdezek majd hátha tud róla valamit. :)

Tudni kell, hogy elég sokáig lent volt az önbizalmam, hisz elég sok rossz dolog történt az elmúlt években Velem. Azóta mára már sikerült visszatornászni, és már mernék rögtön lépni ha látom.


2. kérdés; ha hozzátok így menne oda egy férfi, akár tetszik - akár nem (akkor szerintem más a helyzet, ha tetszik). Akkor az alábbi szövegeket, vagy hasonlót mondana, nyomulósnak tartanátok?


"Szia, xy vagyok. Nagyon szimpatikusnak talállak, gyönyörű vagy, szeretnélek megismerni. Lehetséges lenne?"

"Szia, xy vagyok. Egy ideje már nézegetjük egymást, nagyon szimpatikusnak talállak. Megszeretnélek ismerni, lehetséges lenne ez?"

"Szia, xy vagyok. Ne haragudj hogy így ismeretlenül megszólítalak (najó, már nem ismeretlenül :D), de néhány hete a gyönyörű szemeid megtalálták az enyémet, és szeretnélek megismerni. Lehetséges lenne ez? (Ez nagyon flegma?)


Vagy ha tetszik az adott ember, akkor tényleg lényegtelen a szöveg?

Ti melyik szöveget találjátok a leghelyesebbnek?



(Nem volt még barátnőm így ez a kérdés ezért is született meg. Nagyon sokan megnéznek, komolynak tartanak, sármosnak tartanak, adok a stílusomra, alakomra, vagyis az egész külsőmre).


Néhány szóismétlés miatt bocsi, illetve a fogalmazás miatt. Köszönöm ha válaszolsz! :)



2019. nov. 6. 04:21
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

1. 16 évesen FIÚ vagy és NEM FÉRFI!

2. AZ összes erölködésed rossz, nekem egyik sem jönne be.

3. Ha ismerkedni akarsz, akkor köszönsz, megmondod a neved és CSAK ANNYIT, hogy "tetszel, szimpatikusnak talállak", de mindenféle eröltetett álhumoros, vagy állaza kommentár nélkül.

2019. nov. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ennyi elég, szia, hazakísérhetlek ?
2019. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akartam pár dolgot írni, de a leglényegesebbeket, annyira jól összefoglalta az Első hozzászóló, hogy kiverem a monitort a sok bólogatástól! :D


Szóval igen, ha bejön a srác, akkor mindegy a szöveg, sőt ha még szerencsétlen béna a szöveg, vagy bármi, az is mindegy. Ha meg nem jön be, akkor lehet akármilyen tökély is az udvarlás.... Nos, még annyit, hogy annyi évesen azért én elég betoji és bizonytalan voltam, szóval ha tetszett is valaki, irtó nehezen reagáltam rá, szóval javaslom a többszöri próbálkozást is, ha úgy alakul... ;)

2019. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Legyel hatarozott tele ombizalommal mikor odamesz, es azt hagyd ki, hogy lehetseges lenne e. Es a 3 lehetosegbol inkabb talan az elsot mondanam, szoval vmi egyszerut. Ja meg kesobb talald ki, hogy utana mit kerdezel v mondasz. /f
2019. nov. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jajj neee. Ne gyere egy idegennek ilyenekkel, hogy gyönyörű vagy. Csak természetesen. Szia, látom, sokszor együtt utazunk, suliban voltál? Stb. Leszállsz, ahol ő és hazakíséred. Persze, csak akkor, ha vevő volt a beszélgetésre.
2019. nov. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1.1> Hidd el, megvan az oka, hogy férfinek írtam magam, és nem fiúnak. :)


2> Köszönöm a válaszod, megpróbálom az első hozzászóló válaszával, vagyis tippjével! :)


3> Rendben, egyébként is próbálkoztam volna még, de nem a nyomulós/zaklatós formában.


4> Mostmár teljesen megvan a határozottság hogy kiírtam, és kijavítottatok, kiveszem a "lehetséges lenne-e?" és megfogadom az első hozzászóló javaslatát. Továbbá: utána lévő szövegek már megvannak. :)


5> Itt a gyönyörű vagyra azért gondoltam, hisz tényleg az, és gondoltam indítsunk bókkal, de akkor kiveszem!


Összeségében:

Nagyon köszönöm mindenkinek a hozzászólását még biztosabb lettem benne, megfogadom a tanácsokat! :)

2019. nov. 6. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
13%

1. A nők nem képezik a filózás tárgyát.

2. A lányok csak tárgyak és úgy kell kezelni őket.

2019. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Annyira aranyos vagy :)))

Alátámasztom a korábbi válasszokat, kivéve az elöttem levőt! (francokat)Tényleg csak lazán, és ne bokolj rögtön, mert az az első beszélgetésnél kínos és nyomulósnak tűnik, nagyom sok lánynak :D

2019. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Mint mar mondtak szerintem is eleg lenne ha megkerdezned hogy haza kiserheted e, es kozben bemutatkoztok egymasnak, NE NYOMULJ AZT A LANYOK UTALJAK!
2019. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én nekem volt egy ugyan ilyen szitu kicsit másképp na de mind1,lényeg menj oda vagy ülj le hozzá szólj hozzá hogy amugy szeretnék ismerkedni mert elég szimpatikus vagy, minden lány örül ha egy fiú csak ugy jön.

Próbáld kideríteni a nevét nyomoz utána keres közös ismerősöket bármi és rajtuk keresztül.

Lehet a lány is nyomoz utánad mert minden lány szokott egy random fiú után nyomoznixd.

2019. nov. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!