Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondanatok el a szuleitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondanatok el a szuleiteknek?

Figyelt kérdés

Egyszer volt mar baratom, eleg rovid kapcsolat, arrol meg ne is beszeljunk, hogy a szuleim elott mennyire kinosan ereztem magam miatta. 2 eve mar hogy szakitottunk, es most par honapja beszelgetek egy fiuval, akivel egeszen kulonleges kotodest erzek mar egy ideje...soha eletemben nem talalkoztam meg nala "jobb" fiuval. Minden megvan benne, amire szuksegem van. Egy lelkitarsra talaltam benne. Na most idaig ugymond baratok voltunk, de mar o is probalja velem ereztetni, hogy lephetnenk egyet innen. Viszont nagyon nem tudom mitevo legyek...olyan erzesem van, anyukamek nem orulnenek, ha baratom lenne. Egyreszt azt hiszik valami nagyvilagi szepfiu aki az elejen nagyban jofejkedik aztan kozben egy hulye es bunko ember, de ezt nem kene gondolniuk amig nem is ismerik. A masik Hogy a szuleim szerint csak hazassagban lehet elveszteni a szuzesseget, es mivel manapsag atlagban 20 alatt mar alig van szuz, ettol is meg akarnak ovni. De oszinten en se szeretnem meg elvesziteni, 17 leszek, de a egyelore biztosan nem akarom. Ettol mondjuk picit felek, a fiu mit szolna hozza...

Szoval tanacstalan vagyok, szerintetek hogyan beszeljem meg ezt mondjuk anyaval?

Nagyon koszonom elore is a segitseget!!



2019. nov. 8. 18:58
 1/9 October15 ***** válasza:
76%
Pontosan miért is kellene ezt megbeszélned anyáddal? De most tényleg... mintha minimum terrorszervezetet akarnál alapítani és nem csak pasizni...
2019. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat en ugy erzem ezt azert illik megbeszelni a szuleimmel, hogy baratom van.
2019. nov. 8. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez, hogy csak házasságban lehet elveszteni a szüzességed, már bocs, de hatalmas baromság, viszont az alapján hogy a szüleid utóbbi állításom ellenkezőjét gondolják, azon már nem is csodálkozom, hogy a leendő barátoddal kapcsolatban már előítéletesek.. Ami pedig a másik, hogy azzal ne foglalkozz, hogy mit szólna a srác, ha ő szeret téged, akkor addig vár, ameddig te készen nem állsz rá.
2019. nov. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Ha már volt barátod, nem fogja őket villámcsapásként érni :)

Amíg nem beszéltek róla, te is csak találgatod anyukádék reakcióját.

A fokozatosságot ajánlom, először annyit mondj, hogy tetszik vki, milyen rendes stb. Aztán jöhet, hogy szereted, aztán meg, hogy jártok.

Ha szóba kerül, megnyugtathatod, hogy te sem akarsz még lefeküdni vele :)

És vigyázz, hogy a kapcsolat miatt ne hanyagold el a tanulást, meg amiket eddig elvártak otthon, és akkor nem lesz mibe belekötni :) Sok sikert!

2019. nov. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 October15 ***** válasza:
77%
"Illik" tájékoztatni róla. :D De nem engedélyt kérni pls. XD Azért 17 évesen bőven belefér egy pasi.
2019. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
27%
5.: Iiiigen feltéve ha egy legalább ~200-400 chapterre tervezett mangáról van szó. :D Egyéb esetben addig vár ameddig a szex / petting / akármi hiánya nem megy a kapcsolat rovására. Nyilván ezzel nem azt akarom mondani hogy ér érzelmileg zsarolni lányokat 3 hét után [vagy úgy egyáltalán bármikor] de azért van az az időtartam amit lojalitás, szeretet ide vagy oda a rohadt életbe nem várna meg épelméjű ember.
2019. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy mondanám el hogy "Anya!! Van barátom." Kikérdez hogy honnan, és mióta ismerem, hány éves stb. Jobb esetben nálad is így fog történni.
2019. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Hát tudod... lélekben még nagyon fiatal vagy.

Ismerkedj nyugodtan a fiúval, úgyse lesz túl gyors dolog.

Amilyen tempóban te szeretnéd, bőven leszel 18, mire sor kerülne valami komolyabbra.


A szüleidnek meg fokozatosan mondd el, ahogy írták.

2019. nov. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát! :))
2019. nov. 9. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!