Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megéri egy ilyen lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy ilyen lánnyal foglalkozni?

Figyelt kérdés

van egy lány aki össze akar jönni velem, de az a hír járja, hogy minden nap más csávót akar. Külsőre tetszik amúgy nem ismerem. Nos mivel abba a korba vagyok így az első normális kapcsolatom lehetne ez.Tehát az a kérdés, hogy egy ilyen lánnyal érdemes e foglalkozni vagy felejtős. Arra gondoltam, hogy ha már ő így akkor egy ideig amég gondolja, együttvagyunk aztán keres magának mást én pedig szerzek tapasztalatot, hogy a következők hátha jobban sülnének el, vagy megbánnám e hogy vele volt az első komolynak tűnő kapcsolat.

Igen tudom hogy ti nem tudjátok megmondani, hogy megbánom e, de tanácsot vagy tapasztalatot meg tudtok velem is osztani így névtelenül. Most az hogy miért nem szerzek más lányt az kicsit bonyolultabb story, ebbe nem mennék bele,(jelen esetbe ,ha nincs ló jó a szamár féle történet van) de igazából szeretnék már egy lányt magam mellé.



2019. nov. 9. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha komolyabb kapcsolatot akarsz, vár j egy kicsit, amíg megkomolyodsz.
2019. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolatot akarsz?

Akkor ne egy olyan lánynál probálkozz,aki rendszeresen váltogatja a fiúkat.

És ne tapasztalat gyűjtés miatt randizgass lányokkal.


"Külsőre tetszik amúgy nem ismerem."

A külső az egy dolog. Lehet,hogy csili-villi csajszi,de közben egy lelki roncs.

Am.hogy ha nem ismered,akkor mit akarsz

2019. nov. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teso nem Péter vagy? xd Ha igen írj mert tudom ki vagy, meg a csajrol is. Ha nem, mindegy egy próbát megér. Sok sikert am! :)
2019. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem először ismerd meg őt, és ne rossz hírű pletykáknak higgy.
2019. nov. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ismerd meg először hülyegyerek
2019. nov. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elősször ismerjétek meg egymást lehet, hogy csak rossz indulatú pletyka. Rólam is voltak hasonló feltételezések aztán nem is voltak igazak. :)
2019. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A pletykáknak mindig van alapja.
2019. nov. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia !

Véleményem szerint nem véletlen van a csajról pletyka !

Ezt úgy értem,rosszindulat,irigység ...

Szerintem találkozz vele,ismerd meg személyesen ,és addig ne adj a pletykára !

Kíváncsi vagyok ,hogy mi lesz a véleményed a csajsziról,hogy volt alapja annak amit hallottál róla vagy nem !

Remélem nem !

N29

2019. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Haggyuk már, te vagy a férfi vagy ő, állj talpra mutatkozz be neki, szórakoztasd, csinálj vele izgalmas, kalandos dolgokat és utána a többi, ne siess, ne kapkodj, ne görcsölj, nyugalom.

Továbbá, nem add be magad a f$szagyereknek, tudtommal nem is találkoztál még a kiszemelttel, szóval az is lehet be sem jössz neki.

Ha pedig ő nyit, azonnal csapd le a lehetőséget.

És tudd bármi is lesz a csók és a szex sohasem legyen tabutéma.

2019. nov. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!