Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Úgy jobb elhívni egy lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy jobb elhívni egy lányt randira hogy: 1, tudja hogy tetszik neked. 2, nem tudja de sejti. 3, semmit sem sejt. ?

Figyelt kérdés

2019. nov. 12. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy a te tetsszél a lánynak. :)

Onnantól kezdve teljesen mindegy, mit mondasz, mit tud - mit nem tud -, nyert ügyed van.

2019. nov. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.tuti jo, a 2. hat akkor a csaj agyalni fog hogy mi van, de legalabb kellemes meglepetes erheti 😏
2019. nov. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem mar volt olyan, hogy elhivott egy fiu valahova, de nem volt kimondva hogy ez randi, ugyhogy nem tudtam hogy csak ennyire jo baratnak tekint vagy akar is valamit... szoval neha a lanyoknak sem egyertelmu a helyzet
2019. nov. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha konkétan randira hívod akkor az az alap hogy tetszik neked. Miért hívnál egy csajt randira ha nem tetszik? Sajnálatból? Játszani akarsz vele vagy csak megd--ni? (mondjuk nekem az utóbbihoz is kell hogy tetszen)

Ha nem azért hívod el mert tetszik akkor marhára ki lesz akadva rád.

2019. nov. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4-es. Nem arról van szó hogy nekem tetszik-e a csaj hanem hogy ő tud-e valamit és az mennyire folyásolja be az eseményeket.
2019. nov. 15. 19:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Onnantól hogy elhívod randira, tudni fogja, hacsak nem úgy akarod beállítani hogy az nem is egy randi, de még akkor is tudni fogja ha nem hülye.
2019. nov. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!