Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozni akar velem a nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozni akar velem a nem exem/ exem miért akarhatja, nem értem mi a szándéka?

Figyelt kérdés
a mi storynk 2 eves,azert az exem mert 9napig jartunk de en ezt nem igazan tartom kapcsolatnak ezert megsem az exem🤔😅. Ramirt aztan olyan hulyen beszeltunk, kerdezett de reakciot csak par napra ra kaptam. aztan egy oszinte pillanatomban elmondtam hogy mit gondolok rola de semmi szandek nelkul. es tobbszor is irta hogy talizzunk, amit nem ertek mert anno ugymond o hajtott el😃, tudom sokat valtoztunk mindketten de erdekes. meg akkor is irt amikor megvolt a voltfium.

2019. nov. 12. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Tedd fel még kétszer a kérdést, kérlek -


Amúgy kérdezd meg tőle, simply clever

2019. nov. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!