Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csöndes lánnyal randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csöndes lánnyal randi?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki már régebben is fölismert engem az utcan, es megakarta tudni, h ki vagyok. Pentek este pont setalgattam a varosban ket haverommal, es o is ket baratnoivel. Mindegy, nem is ez a lenyeg, csak ahogy jottem ki a boltbol, mar egybol leszolitottak a baratnoi, h van egy lany, akinek nagyon tetszem. Na mondom mutass be neki. Aztan odamentem hozza, es bemutatkoztam, illetve amig kerestem facebookon, addig kerdeztem tole par dolgot, h hova jar suliba, hany eves, meg ilyen alap dolgokat. A lenyeg az, h nem nagyon mert megszolalni, ami tok aranyos meg minden, de azert remelem randin ez nem igy lenne, mert ugy eleg nehez beszelgetni a masikkal, ha csak en dumalok. Kerdesem az, h h tudnam lenyugtatni, vagy szora birni? Mert a baratnoi, azt mondtak, h egyebkent veluk be nem all a szaja. Sztetek csak zavarban volt a lany?

23f 17l


2019. nov. 18. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván zavarban volt, meg gondolom meglepetésként érte a dolog. Szerintem ha kedves és beszédes leszel vele, akkor ő is remélhetőleg megfog nyílni.
2019. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan zárkózott vagyok és az exem is az volt.

Az segített mindkettőnknek, hogy semelyikünk sem volt beszédes, félénkek voltunk, félünk az ismeretlentől és szükségünk van valakire.

Ez hozott össze mindent, mert tudtuk egymásról... megérzés és kisugárzás alapján, hogy megbízhatunk egymásban.

De ez nagyon ritka.


18/f

2019. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát kíváncsi leszek..😌
2019. nov. 18. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!