Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Itt az idő, hogy lépjek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt az idő, hogy lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egyben az osztálytársam is. Suliban nem nagyon beszélgetünk, ennek ellenére egy ideje már találkozgatunk kettesben, de semmi sem történt még. Én, azt látom rajta, hogy jól érzi magát velem. Mindig elhatározom, hogy elmondom neki mit is gondolok róla, de aztán nem sikerül. Nem tudom eldönteni, hogy most csak jó fejségből találkozik velem, vagy azért mert kedvel. Esetleg valakinek van valami tanácsa számomra, akkor azt megköszönném.

18F és 18L


2019. nov. 18. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Merj lépni. A legroszabb ami történhet az az,hogy azt mondja hogy "bocs,de te nem jösz ve nekem.
2019. nov. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj. Ha valaki nem akar valakivel találkozni, akkor jófejségből sem fog.
2019. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mered nyíltan , burkoltan kérdezz
2019. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 potyacsillagvirag88 válasza:

Szia.

Szerintem a legközelebbi találkozónál mondd el neki mit érzel és így látod a reakcióját is egy az egyben!☺️

Ha jól alakul nyert ügyed van,!

Veszíteni nem veszítesz vele semmit, drukkolok🥰

?/L

2019. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még egy kérdésem lenne (főképp a lányokhoz): Nem gyanakodnátok, ha egy fiú rendszeresen elhívna titeket ide-oda?

Természetesen köszönöm az eddigi válaszokat.:)

2019. nov. 18. 20:48
 6/6 potyacsillagvirag88 válasza:

Szerintem lehet hogy sejt valamit, de az sem kizárt hogy semmi olyan nem jön le neki, mert lehet hogy ő épp olyan lány hogy sok fiú barátja van és ő ezt így alapnak veszi hogy ide oda hívják.,evégett nem úgy jön le neki ahogy te azt szeretnéd

Talán küldhetnél felé jeleket, vagy ugye szemtől szembe nyíltan elmondani az érzéseid amit iránta érzel.☺️

2019. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!