Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gimisként egyetemistákkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimisként egyetemistákkal randizni?

Figyelt kérdés

Évvesztes vagyok, és nyelvi előkészítőn is voltam egy évet, úgyhogy 18 múltam, de még csak 11. osztályba járok. A korombeli, vagy egy-két évvel idősebb fiúk nagyrésze már egyetemre jár. Teljesen más életszakasz, más környezet. Mennyire lehet ez akadály a randizásnál, és később esetleg egy párkapcsolatban?

Ha vannak pozitív, vagy éppen negatív tapasztalataitok ezzel,kérlek, osszátok meg:)



2019. nov. 27. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, semmi probléma
2019. nov. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell annyira misztikusnak gondolni az egyetemistákat:) a teljesen más életszakaszt is erősen vitatnám, rengeteg egyetemista ugyanúgy otthon él még, főleg az első 1-2 évben, max vállal diákmunkát is. Ami meg a tanulást illeti, azt ugyanúgy szeretjük halogatni, mint a gimisek, csak persze a vizsgák előtt többet imádkozunk, mert több a megtanulandó anyag is :D

Lényeg a lényeg, hogy szerintem mondjuk egy 20-21 évessel nem nagyon lehet probléma pusztán azért, mert egyetemre jár.

2019. nov. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Én 43 vagyok, de ez nem zavar abban, hogy gimnazistákkal randizzak. Nyilván nem tartós kapcsolat céljából. Ők kíváncsiak, én meg szeretem a friss húst.
2019. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
FBI OPEN DOOR!!!!
2019. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Húgom 17, most tizenegyedikes, a barátja 22, most végzett az egyetemen.

Őket elnézve semmilyen akadály nincs, az időbeosztásuk más, de megoldották.

18/L

2019. nov. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
semmi akadálya
2019. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökmindegy, egyetemistaként is ugyanúgy tanulsz, nincs sok pénzed, "iskolába" jársz, szóval szinte ugyanazt az életet éler, csak (jó esetben) azt tanulod, ami érdekel és normálisabb emberekkel vagy körülvéve.


Egy 17-18 éves kb ugyanolyan szinten van, mint egy 19-20 éves.

Sőt, a lányok korábban érnek.

F

2019. nov. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs akadálya. Én 17 éves vagyok, gimi harmadikos, barátom 21 éves, egyetemista. Alapvetően maga a tény, hogy egyetemista semmiben sem "befolyásol" semmit, ugyanúgy szenvedünk a tanulással, a vizsgaidőszakot leszámítva kábé még a szabadidőnk is egyezik. Nekem az egyetlen kellemetlenség az, hogy viszonylag messze van az egyetem, ott kolis, csütörtökönként jön haza, így valamennyivel kevesebbet találkozunk. De eddig megoldottunk mindent, nekem nincsenek nagyon a helyzettel negatív tapasztalataim.:)
2019. nov. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!