Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csók az első randin?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók az első randin?

Figyelt kérdés

Annyiféle véleményt hallottam már erről.

Már hónapok óta ismerjük egymást, de egy darabig csak simán barátkoztunk aztán az első randink alkalmával elcsattant egy csók is. Néhány hete volt, de csak most kezdtem el ezen úgy gondolkodni. Szerintetek "normális" már az első randin csókolózni, vagy nem a legjobb döntés?



2019. nov. 30. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ hány évesek vagytok. 12 évesen nem normális. 17 évesen az.
2019. nov. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+Az elcsattan egy csók és a csókolózás közt is különbség van.
2019. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De amúgy ezt se értem, a kettő között mi a pontos különbség?
2019. nov. 30. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Rá érsz a 10 randin is, de akkor sosem lesz csávod.

A fiúk azt mondják kell a vadászat kozbe meg ha nem csokolod meg elso talin ki van akadva. Tapasztalat!

2019. nov. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ki miért gondolkodik, úgy, hogy tizenévesen el lesz késve ha nem csókolja meg az első randin. Véleményem szerint első randin nincs csók, vársz a másodikig és kész.
2019. nov. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!