Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék összejönni a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni a lánnyal. Hogyan ne rontsam el? (Bővennen lent)

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hosszú lesz. Bocsi!

Szóval van egy lány, akit látásból ismerek kb 4 éve. Igazából nem nagyon beszélgettünk még, inkább köszönőviszonyban vagyunk.

Együtt zenélünk, és gondoltam, hogy a következő próbán beszélek vele, de az 6 hét múlva lesz. Itt az a probléma, hogy lehet, hogy egy másik fiú is pályázik rá. Nem biztos, csak mindig együtt jönnek próbára, meg szünetben beszélgetnek.

A lánnyal egyébként egy suliba járok (ő 9-es én 11-es)

Nem szoktam vele sokszor találkozni, mert az épület ellentétes végeiben vannak óráink.

Az lenne a kérdésem, hogy így, hogy köszönőviszonyban vagyunk, elhívhatnám randira?

Félek, hogy más is hajt rá és lecsúszok róla, pedig nagyon tetszik és nagyon szeretnék összejönni vele.

Kérlek titeket, hogy adjatok tanácsot, mit érdemes ilyenkor tenni.

Bocsánat a bonyolult fogalmazásért, de nem a legjobbak a kommunikációs képességeim.

A normális válaszokat előre is köszönöm!



2019. dec. 1. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Neten próbálj meg beszélgetni vele.

Mindenképp kellene valami fokozatosság, ha egyből a randival jössz, tuti megijed.

2019. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

És miről beszélgessek vele?

2019. dec. 1. 16:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármiről. Gondolom egyszerűbb a közös zenéléssel indítani, aztán abból bármi lehet. A sulitok is azonos, úgyhogy csak lesz közös téma.
2019. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2019. dec. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!