Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit tennétek? Próbálkoznáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? Próbálkoznátok tovább, vagy hagynátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok . Van egy lány akibe szerelmes vagyok 1 éve . Mindig megölel amikor találkozunk . Elhívtam randira , majd a randi végén próbáltam a szájára adni egy puszit , nagyon közel engedett magához ennyire még nem voltam hozzá közel , odatette a kezét a számra . Ráírtam messengeren , hogy ezt most miért, annyit küldött ,hogy most nem . Legközelebbi találkozásunkkor lehajtotta a fejem és adott az arcomra egy puszit és azt mondta barátok . Ő az első aki iránt tartósan érzek valamit. Írta ,hogy rendes fiú vagyok az első aki szereti . Én azt látom rajta ,hogy ő is többet gondol mint barát, csak nem meri kimutatni. Ez az első ilyen "szerelmes dolgom" kérlek szépen titeket normális hozzászólásokat írjatok . Köszi !

2019. dec. 1. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem tudom. Megértenem ha azért nem merné kimutatni mert hogy nem tudja te hogy érzek de te már elég sok kepest tettél felé. Azt mondta: barátok. Nem lehet hogy ő csak barátként szeret téged semmi más?
2019. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
huhh ez tényleg elég furcsa így ahogy leírtad, de figyi, no para, szerintem nem csak barátként kezel... ha úgy beszélitek meg, hogy RANDI akkor barátként nem megy el veled RANDIzni elhiheted
2019. dec. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kicsit hanyagolni őt. Te megtetted a lépést felé, most rajta a sor, légy türelmes. Nyilván, ha nem lép semmit sem, akkor ne erőltesd ezt a kapcsolatot.
2019. dec. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!