Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy 16 éves lány és egy 21...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány és egy 21 éves fiú mennyire működhet a mai, , modern” világban?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a lány szellemileg éretteb mint a többiek . Ez az 5 év mennyire számít soknak?

2019. dec. 2. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden tini azt hiszi hogy szellemileg érettebb mint az átlag. Egyébként a kapcsolatotok minőségétől függ. Mind a kettőtöknek adott hogy életkorhoz mérten mik a határok.


Ha őszintén szeret és társ ként képes kezelni nem csak befolyásolni akar akkor működhet szerintem.

2019. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat igen amúgy ez igaz :D
2019. dec. 2. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem működhet! Tapasztalat! Tavasszal összejöttem egy lánnyal, aki 19 mondta magát(interneten ismertük meg egymást és a képeket nem látszott, hogy 16 lenne!) szóval miután kiderült, hogy 16 és már 1 hónapja beszélgettünk meg akart meg talizni, így "összejöttünk"! Bárcsak ne tettem volna! A lány az idő mulásával egyre furább lett! Olyanokat hazudott amik tökre nem voltak beszédtéma! Meg hazudott, arról is, hogy a nagybátyja megerőszakolta! Mondjuk ott nem csak én, de a szülei is megdöbbentek! Mert ők se értették, hogy miért hazudta ezt! Meg a nagybátyja kb 2 utcával lejjebb lakott, mint ők! Persze úgy mentünk szét, hogy a csaj mással jött össze! Persze utána 2 hétig hazudott, hogy nincs senki és csak engem szeret! 50km-re lakunk egymástól, de én heti 4x lementem hozzá! Szóval elég sokat foglalkoztam vele! Ez a saját tapasztalatom, lehet, hogy defektes ribit fogtam ki, de soha többet ilyet! Kicsit érzelmileg megviselt a dolog! 22/F
2019. dec. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lett divat 2019-re úgy tekinteni, mint egy másik univerzumra? Ez valamiféle új fétis? Nem hinném, hogy 20-30 év alatt akár az emberi genom, akár a társadalom olyan rohadt sokat változott volna.

Egyébként: miért ne működhetne? Az érettséget nem kell túlmisztifikálni, egyébként is marhaság, hogy csak tök azonos emberek között működhet a kapcsolat. Még jót is tehet, ha nincsenek egy érettségi szinten, hiszen a lány stabilitást, biztonságot láthat egy érettebb srácban, egy idősebb fiúnak meg bizony felszabadító érzés egy kis szeleburdi éretlenség.

2019. dec. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Működhet! 😉😉
2019. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk már lassan 2 éve működik, szóval igen, működhet
2020. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!