Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Honnan fogom tudni, hogy meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan fogom tudni, hogy meg akar csókolni?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok a randi miatt és félek, hogy el fogom rontani a csókot.

17/L



2019. dec. 4. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Közeledik a szájával a szád felé.
2019. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
91%

Ezen én is mindig paráztam, sőt még kérdést is irtam ki 2xis.És tudod van a tipikus "majd rá fogsz érezni" válasz amiket én soha nem értettem,egészen ameddig nem csokoloztam (par hete volt) és képzeld el már értem... a csok egy olyan dolog amit szinte minden pár mashogy csinál, de mégis ugyan ugy. Szoval ráhangolodsz majd a fiura, csináld azt mint én :eloszor csak utanozd a fiut, csinald azt mint amit ő és egy idő után kezd el sajátos dolgokat vinni bele. Ennyi. És hidd el észre veszed ha már nem a szemed nézi hanem a szád, vagy ha megnyalja a szájat, az meg elég egyértelmű, ha feléd hajol 😏na ekkor szeretne téged megcsokolni.

Szoval nyugi semmi gond nem lesz hidd el, csak arra az egyre figyelj, hogy ne kapd be a nasik szajat és ne harapd meg (legalabbis erosen ne xd)

17l

2019. dec. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!