Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a másik nyelve már a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik nyelve már a számban van mit csináljak vele? És mikor kéne atdugjam az enyémet az ovebe?

Figyelt kérdés
Akik gyakorló társnak jelentkeznének azok kimeljenek köszönöm

2019. dec. 15. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ez jön amúgy magától,ne stresszelj rá, csinàld azt majd amit a partnered,de amúgy olyan mintha “szkanderezne a nyelvetek” 😂
2019. dec. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gublug ***** válasza:
86%

A nyelvek simogatják egymást.

Nem átdugásról szól, hanem simogatásról (ami alatt lehet, hogy át is dugod)

2019. dec. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen rakd be te is, aztán húzd ki. És így tovább, csak érzésre. Bízz magadban, jó lesz! :)
2019. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom,de valahol egy jóval régebbi kérdésnél pl azt írták, hogy ne olyan legyen a nyelved, mint egy vergődő hal, hanem inkább mint egy játékos kiscica. Hogy talán ilyen "kergetőző játékos kiscicák". (?) Na, és még azt, hogy simogatni kell a másik nyelvét a te saját nyelveddel. Egyébként én nem tudom, mivel még én sem csókolóztam, de volt nekem is egy ilyen kérdésem, azt írták szintén, hogy jön magától.
2019. dec. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gublug ***** válasza:
100%
4-es: jó a hasonlat.
2019. dec. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne parázz rá, az első csók általában úgyis egy kicsit ismerkedős, tapogatózós, ráérsz majd később vadulni:D A kiscicás megközelítés tetszett, a lényeg, hogy ne legyél durva, elég kiábrándító ha őrülten körözöl a másik szájában. Először csak az ajkaidat használd, szokd az érzést néhany szájrapuszival. Enyhén kinyitva a szád finoman "belenyalhatsz" a csókba, aztán ha kezdtek összehangolódni lehet mélyíteni a dolgokat.
2019. dec. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!