Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat? Mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Egy ideje beszélek egy fiúval aki vonattal 2 órára lakik tőlem. A szünetben találkozok vele először. Én mennék el hozzá vonattal (ahol ő lakik több a lehetőség mindenre kb). Szerintetek veszélyes lehet? Várna engem a pályaudvaron stb. De még nem igazán utaztam így egyedül. Szerintetek? Mit tennétek a helyemben?

2019. dec. 20. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
...és hol fogsz aludni?
2019. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%
Jó dolga vana fiúnak, lány házhoz megy utazik több órát és nála alszik elsö randin.
2019. dec. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem veszélyes, akkor ha nyilvános helyekre mentek, ahol több ember van. Illetve attól is függ, hogy mennyi ideje ismered, biztos vagy-e benne, hogy az akinek mondja magát. Szóval érted, hogy tényleg egy fiatal fiú, és nem valami 50 éves. Videóchateltetek, meg ilyesmi?
2019. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó,csak nehogy valami negyven-ötven éves pedofil perverz legyen.
2019. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

De azt ki mondta, hogy ott alszik? Odamegy a lány, randiznak, aztán felszáll a vonatra, és go home.

Kérdező, nyilvános helyekre menjetek, ahol vannak emberek!

2019. dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%
Faterom erre azt szokta mondani: "Meleg pina házhoz jön"
2019. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem terveztem ott aludni. Írtam is, hogy ahol ő lakik sokkal több a lehetőség szórakozásra, stb. Nyilvános helyekre mennénk.

Igen, szoktunk telefonálni, videochatelni úgyhogy létező személy

2019. dec. 20. 18:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mitől félni, jó szórakozást! :)
2019. dec. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el, szerintem nem veszélyes, persze ha kisebb városban laksz akkor szokatlan lehet egyedül ennyit utazni..telefonozz, olvass, hallgass zenét és hamar elmegy az idő utazás közben.

Én is csináltam már ilyet hasonló helyzetben , ugyhogy szerintem semmi nincs benne ha te mész.

2019. dec. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Helló~

Én is hasonlón estem át a nyáron, és mai napig tart. ^^

Interneten megismerkedtem egy lánnyal. Elkezdtünk beszélgetni, és rájöttünk hogy mi nagyon bírjuk egymást és be is jövünk egymásnak ANNAK ELLENÉRE HOGY NINCS IS NAGYON KÖZÖS ÉRDEKLŐDÉS! (Igazából mind a ketten nyitottak vagyunk a másik érdeklődésére ezzel is színesebb a kapcsolat, hehe).


2 probléma volt, az egyik, hogy 3 évvel fiatalabb nálam (de most nem ez a téma), a másik... meg hogy 140Km-re lakik, és 3 és fél órát kell utazgatnom mindig. mindenféle átszállásokkal.

Én egyébként élvezem az utazást mivel szerintem mindig kalandos, szóval érdemes úgy felfogni.

Az utazással nekem nincs gond... De az a baj, hogy még diák jeggyel is kurv4 drága utazni... mindennel együtt csak az utazás 4740FT oda vissza.

De azt mondom, hogy ha igazán szeretjük egymást akkor megéri ^^

Szóval kéthetente átszelem az országot és találkozunk.


A kapcsolatunk már 4 hónapja tart és szerintem csak egyre jobb és jobb és jobb lesz. Szerintem megérné belevágnotok, de persze azért kell az erős ideg, mert ha tényleg szerelmesek lesztek egymásba, nehéz kibírni a másik nélkül. (De kárpótol a várakozás utáni találkozáskor az öröm ^^)

Szóval ha benne vagytok egy ilyenbe mindenféleképpen megéri.


17f

2020. jan. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!