Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti nektek ha bejon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti nektek ha bejon egy fiú odamennetek hozzá beszélgetni? Ha mondjuk úgy latnatok hogy a srácnak is bejöttök. Csak a srác félénk, Vagy valami miatt nem mer kezdeményezni.17/l

Figyelt kérdés

2019. dec. 28. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Anna te vagy az?
2019. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Alap. Ha a mai srácokra várnék, szűzen halnék meg.
2019. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Davandaa ***** válasza:
100%
Hát én lehet hogy régimódi vagyok de azt vallom hogy a fiúnak kell kezdeményezni. Én nem vagyok egy nyomulós típus, biztos nem mennék oda. Ha akar valamit akkor legyen benne annyi bátorság hogy ő jön oda hozzám.
2019. dec. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én simán oda szoktam menni. Vannak félénk pasik.
2019. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én félek odamenni, leginkább azért, mert mégiscsak egy vadidegen srácról van szó, és gőzöm sincs, hpgy hogyan fog reagálni, ráadásul tippem sincs, hogy milyen témáról tudnánk beszélgetni. De amennyiben te nem rettensz vissza, midenképp tedd meg! Hányszor kívántam már azt, hogy bárcsak ne szalasztotam volna el a lehetőséget...
2020. jan. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Így 4 évvel később válaszolok xd. Szóval, én holnap fogok oda menni a suliban egy nálam 2 évvel idősebb sráchoz, aki ugyan küld jeleket, még minden, de nem mer kezdeményezni. Mondjuk az én esetemben valószínűleg azért, mert az öccse is idősebb nálam vagy egy évvel
2023. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!