Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen a tökéletes első randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a tökéletes első randi?

Figyelt kérdés

Egy lányt elhívtam randizni de félve ment bele mert élete első randija lesz! Fogalmam sincs hova vigyem, mit csináljunk? Magamhoz hívja, valami mozi vagy kávézó szerű, vagy kültér? Többször mondta hogy imád a hóban sétálni és nálunk most az van. Meséljek még a történetről? Tanácsokat, intelmeket, tippeket szívesen fogadok de tapasztalatot is! Ha meséljek még azt mondjátok!

17F



2020. jan. 15. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Gumi legyen nálad hátha összejön valami
2020. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Mozi ne, se hozzátok ne hívd át.

Nem konkrét helyszínben gondolkodj, inkább a körülmények fontosak, azaz:

Tudj vele beszélgetni, ne tömegnyomorba legyetek.

Egymásra figyeljetek, ne legyenek zavaró tényezők. Rohangáló kisgyerek, szülők stb.

Illetve ne full idegen környezet legyen, bár az is lehet.

De egy ismerős helyen mindenki, Te is magabiztosabb vagy.

Egy csendesebb kávézó jó helye lehet. Előtte-utána sétálás is rendben van. De ne fagyjatok meg.

Arra figyelj, ne vele szemben ülj le, úgy olyan, mint egy kihallgatás. Inkább mellette foglalj helyet.

Ne nyomulj, ne légy rámenős. Igyekezz megnyitni. Kérdezgess róla. Mindenki szeret magáról beszélni, ő is biztosan.

Túl hosszúra se nyújtsd elsőre, de ne rapid találka legyen.

Ajánld fel, hogy Te fizetsz nyugodtan, ez így illik. (Bár megoszlanak a vélemények, de ezt hagyjuk.. Ha felajánl, állja az ő részét, az is rendben van. De mindenesetre a férfinek illek először, Te hívtad el úgy is).


Elsőre szerintem ne próbáld megcsókolni, kiéve, ha nagyon látod rajta, hogy szeretné ő is.


Ha vége, kísérd el haza-buszra stb. Ne hagy egyedül.

Illetve, ha hazaértél üzenj neki, hogy jól érezted magad, érdeklődj rendben hazaért-e.

2020. jan. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Semmi ilyet nem tervezek! Az a lány aki még nem randizott amúgy is tuti szűz és szerintem nem olyan első rá din szex típusú
2020. jan. 15. 23:10
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 köszönöm! Fogadok még tanácsokat!
2020. jan. 15. 23:20
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Mozi ne.

Áthívni se.


Mondanám, hogy kültér se, mert megfagyós, de ha ennyire bejön neki, akkor mondjuk menjetek el sétálni (max fél órát) valami folyópartos részre, aztán egy kávézó. Ha lehet olyan ahol puffokra lehet ülni, vagy a földre, kicsit lazulósabb, stb. Igy ha nyitott a közeledésre, akkor mondjuk lehet simizni a kezét, derekát.


Nincs olyan hogy tökéletes. Én a mostani barátnőmmel sétálni mentem, kiültünk egy szép helyre, piknikeztünk, simi, tapi, csók.. :D

2020. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretném zavarba hozni nagyon
2020. jan. 15. 23:28
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Pedig erről szól a randizás. Hogy kihozod belőle a pezsgést. Nem arról hogy sétikáltok, mindenki a bokáját nézi, aztán elbúcsúztok. Elég sok korodbeli lánnyal voltam, többen közülük szüzek, és első találkozón csók (sok esetben petting, tapi, stb), és elég gyorsan szex volt belőle. Ha lúzerkedsz, majd keres valakit aki férfiként viselkedik, nem farokkal rendelkező társalkodónőként.
2020. jan. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj hogy nem menne csak szerintem nem ilyen típus na meg szűzzel nehezebb
2020. jan. 15. 23:43
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért első randin, találkozón nem feltétlen a petting, csókzárás szükséges feltétlen.

Lányonként nagyon változó, ki mit szeretne.

Figyelni kell a jelekre, testbeszédre.

2020. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én azt mondom kávézó, vagy egy étterem. Ajándékot első randira ne vigyél, illetve ha étterembe kávézóba viszed kövesd a protokollt
2020. jan. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!