Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti hogyan/hol ismerkedtetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan/hol ismerkedtetek meg a párotokkal?

Figyelt kérdés

Ha van kedvetek leírhatnátok, hogy hogyan és hol ismerkedtetek meg a párotokkal:) Azért is érdekel, mert jelenleg nincs barátom és hátha megihlet nèhány hely😂 Meg persze mindig jó aranyos történeteket olvasni:)

(Kort is írhattok:D)



2020. jan. 19. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
22 éves voltam ő 18. Mindketten poénból jelentkeztünk egy rapidrandi eseményre. 5 perces beszélgetés során jól éreztük magunkat egymással, megadtuk egymásnak egymás elérhetőségeit és elkezdtünk chatelni majd randizni. Azóta már 7 hónapja együtt vagyunk és eddig minden szuper :D
2020. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aww ez aranyos:)
2020. jan. 19. 22:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédja rendezett egy bulit, ahova nem akart menni, de a barátja elhívta. Én sem akartam menni, de egy barátom elhívott. Ott nem nagyon volt lehetőségünk beszélni, de másnap ráírtam facebookon, aztán randiztunk. Ennek 4 éve.
2020. jan. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De jó!! Örülnék ha velem is történne már valami ilyen spontán dolog haha:)
2020. jan. 19. 23:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Megláttam az út másik felén ami között egy járda sziget volt és ott szintén várni kellett a zöldre, hát leszólítottam. Utólag ő is engem figyelt és megfordult a fejében szintén, hogy jó lenne ha megismerhetne.
2020. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Wow hát velem ilyenek nem történnek😂 de ez is nagyon aranyos történet!!:)
2020. jan. 22. 15:16
 7/13 anonim ***** válasza:
Neten.Társkeresés.Komoly kapcsolat részleg. Sokan leszólják ezt az ismerkedési módot de nekem nagyon bejött. 8 éve együtt.
2020. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Valamikor bejön a netes szerencse is:)
2020. jan. 23. 00:26
 9/13 2001viro válasza:

18 vagyok, de sose volt még barátom, de annyira jó lenne tényleg, ha így összejönne, és annyira vágyom egy kapcsolatra!

(Bocsi, tudom ez nem sztori, de tényleg, ezek annyira jók) :) 18L

2020. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi baj, teljesen egyet értek veled!:) jó ezeket olvasni, remélhetőleg egyszer ránk talál a szerencse:DD
2020. jan. 24. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!