Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám felhívni a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felhívni a fiú figyelmét? L

Figyelt kérdés
Van egy srác a buszon, akit minden reggel látok, és nagyon helyes. Annyit tudok róla, hogy két évvel idősebb nálam. Később száll fel mint én. Mindig szemezünk, volt hogy többször is rám nézett, de amikor én visszanéztem rá elfordult. Még sosem volt barátom. Nagyon nem merem leszólítani. Talán ha egyedül lenne, de sosincs. Mindig a haverjaival van. Félek hogy kinevetne vagy ilyesmi. Tudnátok tanácsot adni mit tehetnék?

2020. jan. 19. 21:47
 1/4 anonim válasza:
86%
Ha szemezik veled és elfordul az azt jelenti hogy te is tetszel neki csak megijed a tekintetedtől vagy is zavarba jön :D Tudom mert annó egy lánnyal ezt csináltam a buszon néztem észre vette aztán nézett pár másodpercig bírtam és elfordultam.Bár igaz ott én léptem meg az első lépést..Igaz fél év után addig nem mertem..Lehet nála is ez van.De ha tetszik nem vesztesz semmit ha odamész beszélni vele!
2020. jan. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
A tekintetet ne vedd kézpénznek, tapasztalatból mondom. Kezdeményezni a srácnak kellene, viszont az se baj ha te mész oda hozzá, de én azt ajánlom hogy ha egyedül van. Ha ott vannak a haverjai az elég érdekes szitukat szülhet és ismerkedés szempontjából nem a legelőnyösebb.
2020. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De tényleg sosincs egyedül. 😟
2020. jan. 19. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát való igaz hogy némelyik srác próbál menő lenni a haverjai előtt ha köztük van, és lehet hogy ha akkor mennél oda mikor haverjával van akkor azért "koptatna le" mert az milyen menő dolog lehet már a haverja előtt... Viszont a második opció pont az hogy milyen menő lehet már a haverja előtt hogy oda megy hozzá egy csaj ismerkedési szándékkal, ha szorult értelem a srácba akkor maximum azt mondja hogy vagy van barátnője vagy pedig szimplán megmondja ha véletlen nem vagy az ő esete vagy ilyesmi, ezt el lehet mondani szépen is nem bántó szándékkal. Meg persze a rendes opció hogy összejön a dolog, vagy lehet csak barátok lesztek ki tudja ( bár ez utóbbi lehet rosszabb mint ha meg se ismerted volna) Próbáld meg hátha, fiú létemre ha oda jönne egy csaj ismerkedési céllal ha tetszene nyilván kérnék tőle valami elérhetőséget ahol tudunk dumálni találkát, ha meg nem akkor mondanám neki hogy bocsi de más tetszik/ nem vagy az esetem ne vedd magadra. Valami ilyesmi :D
2020. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!