Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kerdezzek ra, mik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerdezzek ra, mik vagyunk pontosan?

Figyelt kérdés
Van egy srac akivel december ota talalkozgatunk, de kozben harom hetig nem lattuk egymast(teli szunet). Miota visszajottunk viszont szinte minden nap talalkozunk, lassan haladunk elore. Sok tekintetben ugy viselkedunk mar mint egy par(sokat csokolozunk, filmet nezunk osszebujunk stb) de ugyanakkor neha meg nem vagyok biztos abban, mit szeretne, mert bar mikor bulizni megyunk mindig tapad ram, jozanul kicsit tartozkodobb tipus es mikor online beszelunk se mindig ir nekem. En nagyon kedvelem ot es szerintem ideje lenne tisztazni, hogy most egyutt vagyunk-e, vagy sem. Valami otlet, hogy hogy hozzam fel a temat? Elore is koszonom, 19/l

2020. jan. 27. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Filmet néztek tanóra helyett enyjebenyje! Mi piát és popcornt is vittünk csajok pedig za ölünkben ültek.


Hát én azt javasolnám, hogy hívd félre fogd mega kezét szünetben és mondd meg neki, hogy te úgy érzed ez már több mint osztálytárs és több mint barátság, nem muszáj ezt a suliba beadagolni úgyis kijön egy idióta baratnőd pl mosdóba meglát és elkezd pletyizni, ti csajok szörnyű egy teremtmények vagytok (najó nem anynira) szóval ha asuli mégsem idális helyszin, akkor suli után vidd el sutizni, kávézni és ott mondd el neki, hogy úgy érzed a ti kapcsolatotok tobb mint baratsag tobb mint osztáyltárs te vaalmi egészen mást érzel olyan jót! Kezdi a rózsaszínű felhőt idefújbni a szél, ha már csókoloztok félbe fog szakitani vagy csokkal vagy mással és meg fogja mondani, hogy ő is ugyanezt érzi és egy pár lesztek és soha többé nme marad ki 3 hé tali nélkül. Egyébként nyugodtan kezdeményezz ilyen téren, lépjetek akövetkező szintekre, bátran és céltudatosan! ;)

2020. jan. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt! Annyiban mas a helyzet viszont hogy elsoevesek vagyunk egyetemen, mas szakon vagyunk es onnan ismerem, hogy a legjobb haverom baratja es egy koliban lakunk, szoval az a szituacio nem nagyon elkepzelheto az adott esetben

De talan legkozelebb mikor filmet nezunk valahogy ra kene kerdeznem..

2020. jan. 27. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudtam... Hű akkor be ekll osonnia hozzád stb stb :D Hát gondold át mit szertnel merta koli tiltja elvilega pasifogadást :D mikor fogtok tudod ugy egyutt lenni stb szóval jol gondold meg, esetleg koltozzetek albiba. az nem gond, hogy 1. évesek vagytok hanem ink a koli a gond ;) 1 voltam.
2020. jan. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon lakom, itt valamiert nincs nagy ugy a ‘pasizasbol a koliban’:) de azert tenyleg at szokott osonni, a lakotarsaim nem tudnak rolunk:)
2020. jan. 27. 01:02
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Mindketten felnőtt emberek vagytok, nem ártana, ha ennek módjára kommunikálni is tudnátok egymással. Mi látatlanban nem tudjuk megmondani, hogy mit akar a pasid, de nem tűnik úgy, mint aki olyan sokat érezne irántad. Bejössz neki, de ennyi. Nem biztos, hogy hosszútávra tervez, szimplán lehet, hogy megkap és lelép.
2020. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Téli szünet, lehet csak tepert a leadásokra :)

Ezt beszéld meg vele :)

2020. jan. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Simán leültök és felhozzátok a témát, elmondjátok mi a célotok ezzel a kapcsolattal illetve, hogy tekintetek rá. Ha a srác vagy te bizonytalan vagy akkor komoly kapcsolatot ne várj főlleg ennyi évesen. Pillanatnyilag nekem barátság extráknak tűnik, de ezt tik jobban tudjátok majd a beszélgetés után. Sok sikert és csak lényegesen. Ilyen dolgokban ne ködösítsetek ha lehet minnél pontosabban fogalmazzatok a dolgokra.
2020. jan. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!