Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen logika van abban, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen logika van abban, ha belém szerelmes valaki, akkor féltékennyé akar tenni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki szerelmes belém, de nem hívtam el eddig randizni, akkor miért próbál meg féltékennyé tenni azzal, hogy észrevehetően direkt csinál olyanokat, hogy lássam, hogy egy másik fiúval beszélget.

Szerintetek mi ebben a logika?



2020. febr. 19. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Pont azért csinálja hogy észrevedd és ha féltékennyé tesz, hajtani fogsz érte. Na ez vagy összejön, vagy nem, általában az utóbbi a reális.
2020. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy talán így észbe kapsz hogy hívni kéne
2020. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy erre céloz vele.
2020. febr. 19. 21:06
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Hát nem tudom. Nekem pl volt olyan (később derült ki), hogy tetszett éppen egy csaj, csak láttam, hogy sok pasival beszélget. Ha ott voltam valahol és megláttam, akkor mindíg valami pasival beszélt meg nevetgélt. Így hagytam is a dolgot, amúgy bepróbálkoztam volna nála, mert éppen beszélgettünk is ha nem volt a közelében úgy senki, max barátnői (közös barátok).

Na szóval így hagytam a dolgot, pedig tetszett meg minden. Később meg mikor volt már barátnőm akkor mondta, hogy ezekkel próbált jelezni, meg próbàlt féltékennyé tenni.

De a legnagyobb ilyen, hogy próbált féltékennyé tenni az volt, mikor a barátommal jött össze, legalábbis flörtölt vele én meg félre álltam, mert ilyen lányokkal nem kezdek.



Viszont szeretik ezt csinálni a lányok.

2020. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

volt hogy egy csaj ezt csinálta a jelenlétemben,nos nagyon szánalmas volt ki is dobtam.

Nekem ezek a lányok könnyűvérűek.

2020. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%

4.-es

Apa lettél? :D:D


[link]

2020. febr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
pont olyan gyönyörű a pasija mint te :D :D
2020. febr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
35%

#4-es

Túl sokat fantálziálsz, csúnya kövér ember már akkor megtermékenyítette Beát, amikor te flörtölésbe kezdtél 🤣🤣🤣🤣🤣

2020. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen "buta" logika. Mert engem ilyennel ponthogy eltaszítana; mert ha látványosan direkt pont előttem flörtöl egy fiúval, akkor abból én azt venném le, hogy engem le se car, rám se bagózik, tehát ponthogy fullra nem érdeklem. Az én érdeklődésemet tehát egy ilyen buta akcióval ponthogy full elvenné. Lehet, hogy igazából le akar téged rázni. Vagy ha nem is, talán jó úton halad. Engem lerázna. Tökre éretlen lehet egy olyan ember.


Amúgy valszeg az van, hogy ő úgy gondolkodik, hogy fel akarja kelteni az érdeklődésedet,hogy lássad, hogy m,ások is vannak körülötte, és akkor te ezért gyorsan lecsapj rá, tehát kicsit sürgetni akar, hogy lépjél már, vagy lecsapják őt a kezedről. De elég buta játék ez. Eleve már aki ilyet játszik, azzal én nem foglalkoznék, pláne, ha azt mutatja, hogy én totál nem érdeklem. Ezt sugározza ezt sugallja felém. Tehát nálam semmiképpen nem lenne esélye egy ilyen embernek. Bár pl vannak akik így agyilag, értelmileg pl később érnek, de ha most van szem előtt, és most játszik, packázik veled; szal nemtom, hogy most , na, szal nem tom elképzelni, hogy később egy ilyen ember engem érdekelne-e. De szóval tökre éretlen dolog,hogyha te tetszel neki, és téged akar, veled akar valamit; akkor tök butaság, hogy nem lép feléd,s ahelyett hogy feléd lépne inkább másokhoz "simul", közeledik, "dörgölőzik". Ja és lehet gyáva is, ez egy ilyen megfutamodás. De amúgy akik a párkapcsolatokkal, meg mások érzéseivel szeretnek játszadozni, azok nem tom, valaha tehát lesznek-e olyan érettek, hogy "felérjenek" értelemben egy valódi párkapcsolathoz. Hogyha ez neki most csak játék.

Szóval szerintem hagyjad ezt az embert. Nem érett ő még egy párkapcsolatra; szóval ha az lenne, és tényleg bejössz neki, akkor feléd közeledne, feléd nyitna, és nem pedig a másik felé. Mert ennek kábé így nem sok értelme van. Ha téged akar, de akkor minek "mászik" rá a másikra. Lehet nem pontos kifejezés, de nekem most ez jutott eszembe, ezzel tudom a legjobban leírni, amire gondolok.

2020. febr. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Az a "logika" benne, hogy ha azt látja, hogy nincs könnyű dolga, akkor majd jobban igyekszik, figyelmesebb lesz, és több mindent megtesz érted, ergo jobban beléd szeret, és jobb lesz a kapcsolatotok.

Nos, a gond ezzel az, hogy ez több ponton is megbukik. Igen, vannak olyanok, akik tényleg így "működnek", általában meglehetősen hűtlen és érzelmileg béna pasasok. Akiknél ez tényleg lehet működik, de az ilyen nem kapcsolatot akar, hanem "vadászni". Aztán meg ha összejönnek, akkor ő lesz az, aki félrelép, továbbáll, vagy egyszerűen csak egy pöts lesz, hiszen "már nem kell küzdeni".

Én mindig is az az ember voltam, aki rengeteget megtesz a barátnőjéért. Aki ismer közelebbről, az általában azt szokta mondani, hogy túlságosan is elnéző és lelkes vagyok. De hogy olyannal jöjjek össze, aki azt kommunikálja felém, hogy más jobban bejön neki? Kizárt. Az ilyen nálam alapból kuka. Egyrészt mert ha valakivel járok, akkor az ne valami idióta "küzdelem" miatt szeressen, hanem önmagamért. Ha valaki azt mutatja, hogy amúgy más jobb lenne, én csak akkor kellek, ha produkálom magam, abból egyértelműen az jön le, hogy igazából csak amolyan B-terv lennék. Így meg nem gondolom, hogy egy kapcsolatba bele kellene kezdeni.

Ha meg nyilvánvalóan csak taktikázik? Az sem jobb semmivel. Ugyanis szerintem egy kapcsolatot őszinteségre és önzetlenségre kell alapozni. Azzal, ha én jövök be neki, de úgy tetteti, mintha neki más kéne, az hazugság. Hazugságra meg butaság kapcsolatot alapozni. Milyen kapcsolat lesz az, ahol vacillálás nélkül hazudik az érzéseiről? Ráadásul már a legelején, és erre alapoz mindent. Köszönöm, az ilyenből nem kérek.

2020. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!