Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam?

Figyelt kérdés

van egy lany, akit egy jo baratom altal ismertem meg 2 hete, viszont ennek a lanynak van baratja nehany het ota.

Amikor eloszor talalkoztam ezzel a lannyal, a kozos ismerosunknek azt mondta rolam, hogy jol nezek ki es bir nagyon.


Elkezdtunk neten beszelgetni, poenbol flortolni, de akarmit irok neki azonnal kibeszeli a kozos ismerosunknek azzal a cimszoval, hogy:” uristen mit akarsz ez tolem? Komolyan gondolja? “


Jott egy hetvegi buli, masodik talalkozasom szemelyesen ezzel a lannyal, amikor is elcsattant reszegen 2-3 csok.


Nem is beszeltunk rola egymas kozott, csak megy tovabb a szokasos netes beszelgetes es a hulyesegbol flort, de meg mindig mindent megmutat a kozos ismerosunknek amit irok neki es ugy kommentalja, hogy:” remelem nem komolyan gondolja ezt kettonk kozott. “


Viszont olyanokat ir, hogy talalkozzunk. Ha osszefutunk nehany percre latom rajta, hogy imad velem lenni es nagyon megvan az a kozos hullamhossz.


A mostani fiuja egy senki, egy kis diszmadar.

En dolgozok, jo munkahelyem van, szep autom amit magamnak vettem es meg is jegyzi mindig, hogy milyen talpraesett es jovagasu gyerek vagyok 20 eves letemre, meg az autom is mindig megdicseri vagy szobahozza.


Eldontottem leallok, nem keresem tobbet, de ha en nem irok neki, akkor ir o, hogy menjek el egy cigire a hazuk ele.

De ha odamegyek es dumalgatunk, utana azonnal ir a kozos ismerosunkek, hogy: “ mar megint talalkoztunk, nem tudom mit akar”


Osszezavarodtam



2020. febr. 20. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom hogy ez mennyire valódi kérdés, de ha az..

Akkor elég fura helyzet. Én azt sem értem ha ő hív téged talira, akkor miért azt írja hogy te mit akarsz megint. Lehet szórakozik, lehet többet akar. Egyébként nem tudom hogy ismered e a barátját de úgy ne mond hogy senki, ha esetleg nem ismernéd.

Na meg ha esetleg többet is akár a lány, vagy ha csak szórakozik is elege sokat elárul róla, úgy hogy barátja van.

2020. febr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy komolyan gondol bármit. Először is, barátja van, és közben veled találkozgat, meg veled csókolózik. Másodjára, elég érdekes hogy a hátad mögött, a közös ismerősötöknek ilyeneket írogat. Ha annyira komolyan akarna valamit tőled, nem hinném hogy olyan embernek ilyet mondana aki téged is ismer, és akár vissza is mondhatja neked.
2020. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!