Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudja megérteni azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megérteni azt hogy NEM?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályomban akinek bejövök, és 1000x próbált már elhívni randira mindig próbálta kedves lenni, tapintatos lenni de amikor ma 1001-djére megkérzete hogy elmegyek-e vele randizni akkor mondta hogy kérlek fogja fel hogy nem ( nyomatékosan mondtam)

A srác külsejével alapból nem lenne bajom, de annyira őszintétlen, megbízhatatlan, önző, okoskodó, állszent és be képzelt barom hogy ilyet még nem látott a világ.

Félre értés ne essék, senkit nem szeretek bántani, és oknélkül utálni de ha az osztály 36 emberét megkérdezed hogy mit gondol róla minimum 20 ezt mondja! Szóval mit tegyek? Teljesen rámmászik, folyton stíről, ha egy fiúval beszélgetek akkor rosszallóan bámul minket! 16L



2020. márc. 5. 23:54
 1/8 A kérdező kommentje:
*Próbáltam, mondtam
2020. márc. 5. 23:56
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Igyan ez a helyzet velem is! Nagyon idegörlő tud lenni. Légy hatàrozott vele! Mondd a szemébe, ahányszor csak kell! Le kell koptatnod, ha nem érti szép szóval!
2020. márc. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Legközelebb, ha odamegy, akkor hangosan mondd meg neki a magadét


"Hogy lehetsz ilyen értetlen és bunkó, hogy ennyiszer próbálkozol? Szakadj ár le rólam!"


Vagy valami ilyesmi

Írtad, hogy nem szeretnél senkit bántani, viszont önmagadért igenis állj ki, ne tűrd el ezt

2020. márc. 6. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
9%
Majd megtudja, hogy a nőket nem érdemes emberként kezelni!
2020. márc. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már zaklatásnak minősül.
2020. márc. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nem törődik a te akaratoddal. Az ilyen embert ki kell rakni az életedből, akármit is mond vagy tesz. Ha tovább zaklat, akkor szólni kell az ófőnek, a szülődnek vagy a rendőrségnek.
2020. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szólj rá hangosan, akár mások előtt is.
2020. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Salilala ***** válasza:
Sikerült lekoptatni? 😅
2020. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!