Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van itt valaki aki szintén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki szintén nem szeret csókolózni?

Figyelt kérdés

Eddig három fiúval csókolóztam, de valahogy eggyel se tetszett. Volt amelyik nagyon szerette a nyelvest, na azt utáltam. Konkrétan össze nyalta a fél arcomat.


Egyébként 16 voltam mikor először csókolóztam. Nem tetszett az első sem. Először el is húztam a számat, vagy 5 percbe telt míg rá hangolódtam hogy legalább ne húzódjak el, pedig a fiú tetszett, nem azzal volt a baj. Aztán mikor sikerült végre csókolózni utána eléggé finnyáskodtam, bele töröltem mindig a számat a polómba. De nem azért mert undorodtam tőle, csak idegesített hogy nyálas maradt a felső ajkam. Ez idegesítette a fiút eléggé.


Később abba maradt ez a szokás, aztán már nyelvest akart. Na attól tényleg nagyon undorodtam. Mai napig nem tudom élvezni és nem is értem mások mit szeretnek benne.


Szóval azóta volt még 2 párom, de egyikkel se volt jó a csók. Hiába nem nyelveztek. Olyan semleges volt. Ha ők hajoltak hogy adjanak, azt viszonoztam, de magamtól sose kezdeményeztem, mert annyira neutrálisnak meg fölöslegesnek éreztem. Kb semmilyen érzést nem váltott ki belőlem.


Amit szeretek az a puszik. Azt viszont tényleg nagyon és igénylem is. Arcra, szájra, homlokra, nyakra, bárhová. Ennek ellenére eddig egy fiú sem érte be puszikkal, mind szerettek csókolózni.


Szerintetek van esélyem rá hogy egyszer találok egy olyan fiút aki hasonlóan érez a csók iránt?

18/L



2020. márc. 9. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nyelvesnél hogyan nyalta össze az arcodat? Volt olyan csaj akivel nagyon nem volt jó a csókolózás, de alapból szereted, mert jó dolog csak tudni kell, hogyan is kell csinálni!
2020. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleinte én is azt hittem mint te, hogy bennem van a hiba amiért nem tetszik, de idővel kiderült, hogy csak a partenereim nem voltak olyan jók. De az is lehet hogy te tényleg nem szereted, megesik. Nincs ebben semmi fura, csak akkor ne is kényszerítsd magadra. Mondd meg kerek perec a barátodnak, hogy te nem szereted és ne akarja.
2020. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem már, én vagyok az egyetlen, aki nem szeret.

Én is olyan semlegesnek érzem, párom nagyon szereti, de akárhányszor csókolózunk, az nem vált ki belőlem semmit, se jót se rosszat, teljesen semleges dolognak érzem, pedig szeretem őt. A nyelvestől meg én is felfordulnék... párom szeretne, csináltuk is, de olyan undorító volt, alapból utálom bárkinek a nyálát, nem viselem el ha összenyálaznak, rendes csóknál mondjuk ezt már megszoktam, de nyelvesnél meg olyan nyálas lett az egész szám, hogy nem bírtam... azóta arra mindig nemet mondok.


18/L

2020. márc. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!