Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk ahol tudunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk ahol tudunk csokolozni?

Figyelt kérdés
Szoval a barátommal holnap találkozok és itthon van az apukam mindig szoval ide nem tud jönni, nála pedig még a tesojai és az anyja is otthon van egész nap. Szoval kéne egy hely ahol barmilyen megzavaras nelkul tudnak csak csokolozni. Nem mehetunk be siman a varosba vagy csak az utcara mert senki nem tudhatja hogy egyutt vagyunk. Multkor nalam voltunk es ott kb 1 oran at csokoloztunk. Nem kerek lerovasokat hogy miert csokolozunk ennyit es hogy a mai fiataloknak mar az egesz elete arrol szol hogy egesz nap csokoloznak

2020. márc. 9. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha barátodnak lenne egy autója vagy lakása pl.
2020. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

"Nem mehetunk be siman a varosba vagy csak az utcara mert senki nem tudhatja hogy egyutt vagyunk."


12 évesek vagytok vagy mi? Nem szégyen ha jártok. Amíg nem vállaljátok fel addig nem is igazi kapcsolat a kapcsolat.

2020. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
Erdő mező
2020. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#2 nem nem 12 évesek vagyunk és nem is szégyelljük hogy járunk de a szüleink nem tudnak rólunk.

Másrészt amiért fontosabb az az hogy nem fogunk bemenni a varos közepére es leülni egy padra es ott smacizni hogy mindenki lássa.

Nem az a típus vagyunk aki PDA-zik. PDA az azt jelenti angolul ha valaki nem tudná public display of affection ami azt jelenti hogy a szeretetünket nyilvános helyen fejezzük ki

2020. márc. 9. 19:35
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem tudnak róla a szüleid, szerintem ez itt a baj :)

Mutasd csak be a 37 éves barátod apudnak :)

2020. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó de milyen 37 éves barát akinek se lakása se autója.
2020. márc. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk
2020. márc. 10. 15:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Budapesten éltek?

Gellért-hegy? Én ott elég sűrűn csókolóztam ennyi idősen a fiúval akit máshol nem igazán vállaltam volna fel.

Valamilyen kis elhagyatott parkos rész?

2020. márc. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ez jó ötlet. De sajnos már Budapestről elköltöztem külföldre.
2020. márc. 11. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!