Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Budapesten van ilyenre lehetős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten van ilyenre lehetőség? (kicsit bonyolult történet)

Figyelt kérdés

Egy budapesti gimnazista lány vagyok, és hát nem élek túlságosan nagy szociális életet. Az utóbbi időben azonban már kezdem úgy érezni, hogy vágyom egy kapcsolatra. Nem keresem görcsösen, sőt, még csak barátkozom a gondolattal. Viszont ahogy végiggondoltam, rájöttem, hogy nincs a környezetemben olyan fiú, akivel szívesen összejönnék, akivel együtt tudnék maradni hosszútávon. És ez nem a fiúk hibája, ugyanis arra döbbentem rá, hogy olyan szinten nem élek szociális életet, hogy kevés embert ismerek, és esélyt sem adok arra, hogy új embereket ismerjek meg. Suliba járok meg vissza konkrétan, azon kívül minden hobbimat házon belül végzem. Nem járok bulikba, a barátaimmal pedig suliban találkozom, esetleg néha elmegyünk együtt moziba, de ennyi.

Szóval eléggé "otthonülős" ember vagyok, egyébként a külsőmmel is vannak gondok, de azon dolgozom éppen.

És arra gondoltam szeretnék változtatni, nyitottabbnak lenni az emberek felé. Nem csak amiatt, hogy esetleg megismerjek egy olyan fiút, aki szimpatikus nekem, hanem mert jobban belegondolva jó lenne új embereket megismerni, kicsit szocializálódni, és nyitni mások felé.

Viszont nem tudom hogy Budapesten belül ilyenre hol lenne lehetőségem (ne kövezzetek meg, tudom hogy Budapest nagy város tele lehetőségekkel, de én tényleg minden életemet házon belül éltem eddig, és ezért nem ismerem ezeket 😅)

Az ilyen buli - helyeknek nem vagyok a híve, igazából jót még nem hallottam róla, és nem iszom, nem cigizek, szóval az az oldala sem vonz a bulizásnak.


2020. márc. 10. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vonz semmilyen társas hobbi, sport, amiért elmenj valamilyen közösségbe, akkor nehéz lesz :) Előadások tiniknek?
2020. márc. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mik a hobbijaid? 🤔🤔🤔😂😂
2020. márc. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%

Együttérzek.

21 éves vagyok, vége a hosszú kapcsolatomnak és most, ahogy elkezdtem az új párkapcsolat gondolatával foglalkozni, rájöttem, hogy semmi életem. Van 3 barátnőm velük járok többet el, hátha valahol rám bukkan a szerelem. De, hogy konkrétan hova menjek ahol több eséllyel indulok arról fogalmam sincs, mert a bulihelyektől tartózkodok.

Úgyhogy részemről most még ennyi. Eljárok velük kicsit többet, mint eddig. Kezdésnek neked is jó lenne. Kávézgatni, kajálgatni, moziba, programokat csinálunk.

2020. márc. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok minden más is van a piálás és a bulizás mellet.

Nézd meg neten és örülj hogy nagy városban laksz ahol rengetek lehetöség van új dolgokat kiprobálni.

2020. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!