Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Koronavírus miatt nem találkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koronavírus miatt nem találkozhatunk?

Figyelt kérdés

A sulikat bezárták, de nagyon bejön az osztálytársam. Alapból nem egy társaság vagyunk, tehát most határozatlan ideog nem fogunk találkozni, nem fogjuk látni egymást. El vagyok keseredve, mert nagyon tetszik.


Ötletek, hogyan lehetne valahogy beszélni vele? Milyen indokkal?

Idővel jobb lesz?

Hagyjam?



2020. márc. 13. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Szervezzetek osztálybulit.
2020. márc. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj, annyira megértelek, velem is pont ez a helyzet:( Kétségbe is vagyok esve rendesen. Szerintem várj, hátha lesz egy esemény ahol mégis találkoztok, mikor már kezd elcsitulni ez az egész. Ha nem, akkor szerintem írnod kéne neki, megbeszélhetnétek egy találkozót, én legalábbis ezt teszem majd(ha merem), mert képtelen vagyok elengedni az illetőt.
2020. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Quorra08 ***** válasza:

Van egy jó ötletem!

Írj rá, hogy nem érted az egyik feladatot a háziból. Kérd meg hogy segítene e és kezdjetek el beszélgetni

2020. ápr. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!