Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig udvaroltatok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig udvaroltatok?

Figyelt kérdés

Mennyi időt udvaroltatok egy lánynak? Mennyi ideig udvaroltak nektek lányok?


Van egy lány akivel már néhányszor találkoztunk.

Úgy kb 4honappal ezelőtt kezdtünk találkozgatni.. (Már több mint 1 éve ismerjük egymást)

Először azt mondta hogy csak barátként tekint rám.

De mintha az utóbbi időben ez változott volna. Ezt a viselkedésén is észrevenni, viszont néha eléggé össze zavar.

Szerintetek hosszú idő 4honap udvarlás? Próbálkozzak tovább, vagy inkább próbáljam hagyni és elfogadni hogy ez süllyedt hajó?

20.F

19.L



2020. márc. 17. 00:40
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, de nem értem mire vársz még? Vagy mit vársz a lánytól? Te vagy a pasi, viselkedj úgy.
2020. márc. 17. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
Én szoktam adni időt a másik fél megismerésére, aztán ha működik a kémia, egy csók azért el szokott csattanni 1 hónapon belül. Van akinek több idő kell, van akinek kevesebb nyilván, de ha élőben találkoztok a viselkedése nagyon sokat mondó. Ha úgy látod most van változás és nyitottabb a közeledésedre, próbálkozz be, légy tökös. Ha ennyi idő után is elutasító, akkor vagy túl későn léptél, vagy alapból se érez irántad semmit.
2020. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azért kérdezz rá kedvesen,finoman,visszafogottan,hogy úgy érzed, mintha az utóbbi időben kissé másként állna, viszonyulna hozzád; és akkor hogy változottt-e esetleg valami, vagy még mindig tartja azt; v tartja ahhoz magát, hogy nem szeretne semmi komolyabbat, szerelmi téren nem szeretne semmit

Vagy pl várhatsz esetleg, amíg ő szól, mert végülis te tudomásul vetted, hogy ő nem akar többet; és ha változik, és ő mégis akarna többet, akkor meg lehet, hogy majd ő szól/neki kéne, bár nemtom, lehet, hogy még ő se biztos a dolgában

2020. márc. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!