Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék tiniként ismerkedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék tiniként ismerkedni fiúkkal?

Figyelt kérdés

Főleg most, hogy minden bevan zárva a vírus miatt, és mindenki otthon van:/ mindig is félénk lány voltam 0 önbizalommal,ezért a fiúkkal nem is ismerkedtem eddig, de mostmár szeretnék egy kapcsolatot. Van olyan internetes oldal, vagy insta oldal, ahol tudnék velem egyidős srácokkal ismerkedni ha már msot egy darabig emberek közelében nem leszek még?

Élőben pedig, tudom hogy nagyon sokat számít az önbizalom és ezt építem is magammal kapcsolatban, de mi kell még ahozz hogy észrevegyenek?



2020. márc. 22. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Erőltetni nem kell, majd alakul :)

Interneten, hát, sztem sok az idióta, de majd kiderül :)

2020. márc. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 MiszterKrissz ***** válasza:
Különböző facebook csoportokban amik mondjuk számodra érdekes témákkal foglalkoznak. Nekem is van jópár és elég sok emberrel sikerült megismerkednem. Persze kis türelem kell meg hozzászólás hogy lássák aktív vagy. Illetve kisebb az esélye, hogy valami kiéhezett kanos matuszálemmel hozzon össze az élet.
2020. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Hát ha idősebb érett férfi kellene, akkor írhatnál nekem... ;)
2020. márc. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Az sem utolsó, hogy hogy nézel ki :)
2020. márc. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Hasonló helyzetben vagyok, ez engem is érdekelne


16/L

2020. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
16/F vagyok, ha valaki ugy gondolja irjon nyugodtan. Nyitott vagyok.
2020. márc. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem irhatsz
2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írhattok lányok...
2020. márc. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!