Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szép lány, csúnya fogakkal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Evelinduhaj kérdése:

Szép lány, csúnya fogakkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy lány aki szép, csinos és kedves is tényleg semmi hibája nincs...kivéve a fogai.mindennap mossa,nem is sárgák de kezdenek kilyukadni elől is kicsit..hiába tömeti be pár év múlva előbb utóbb úgyis kilyukad..lehet ez kizáró ok az ismerkedéshez? Ha a lány maga ápolt de a fogai csak romlanak? Ti mit gondoltok erről?

2020. márc. 23. 08:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kizáró ok, ne viccelj már. Semmit sem jelent, hogy pusztulnak a fogai, eljár fogászhoz és kész.

Ne hidd, hogy ezért kevesebb vagy, másnak is ugyanúgy szuvasodik a foga, nyugi. :)

2020. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
50%

Én is pont ugyan így vagyok ezzel. Nekem is hamar romlanak a fogaim, pedig mosom napi kétszer.

Egyébként nem kizáró ok. Én is féltem előszőször ismerkedni pont emiatt. De aztán megismertem egy fiút akit megkedveltem. Lassan 3 éve vagyunk együtt.

Én azt mondom próbálkozz.

2020. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%
Hát a kirohadó fogak nem éppen vonzók egy nőben. Főleg ha ilyen gáz helyzet akkor a fogínysorvadás is befigyel meg a büdös száj.
2020. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Nincs ezzel semmi baj. Én olyat is ismerek, aki fogzománc nélkül született és hetente jár fogászatra, hogy pótolják neki valami anyaggal.
2020. márc. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3/4 nem büdös a szám, a fogaim se sargák, az inemmel sincs gond. Napi 2x mosok fogat és így is romlanak a fogaim :/ de azt mondták ez lehet genetika..attól még nem vagyok ápolatlan ,mert ugyanugy csinálim mint minden ember. De annyira azért nem vészes,tehát nem az egész fogam van kilyukadva..és nincs gond a randizással csak egy kérdés volt. Kíváncsi voltam pár véleményre :)
2020. márc. 23. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
Én ettől tuti randiznék veled, és eszembe nem jutna, hogy ezért ne talizzak egy lánnyal.
2020. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szép lány vagyok és bár szépek még elől a fogaim, de ha mosolygok látszik, hogy hiányzik egy. Nem hátráltatott eddig.

Személyesen ismerek egy csajt akinek fekete csonkok állnak ki az inyjéből fekete kis tüskék. Szerintem 2 hetet nem volt még szingli állandóan vannak pasijai és nem nem a leggázabb típusból. Nem értem mit tud amit más nem..

2020. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7/7' azért ott nem tartunk:D hát kitudja ,attól szerintem lehet normális vagy csak arra kkella fiúknak azért van mindig kapcsolata :)
2020. márc. 23. 17:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, ne viccelj. Nem ez a perdöntő dolog. Sőt, nagyon is hátul van a sorban.
2020. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar
2020. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!