Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert csak a 13 14 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak a 13 14 éves lányoknak jövök be? Tobb is szerelmet valót! Az én kór osztályomon belüli lányoknak miért nem jövök be? Nem vagyok egyáltalán gyerekes 1 velem egy idős csajomom de szakitot velem

Figyelt kérdés

#Szjrgdz
2020. márc. 24. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Azert jössz be annak a korosztalynak, mert ök se tudnak irni. Egy 18 evesnek nem hiszem, hogy bejön az ilyen otvar helyesiras.
2020. márc. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát figyelj,lehet,hogy nem kór osztályon kell párt keresni,hanem a korosztályban,és először nézz magadba,hogy veled mi a probléma.Remélem erre te is rájöttél,hogy nem veletlenül a kisebb lányoknak jössz be.
2020. márc. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vajon ezt az írásstílust hogyan értik azok, akikkel napi szinten kommunikálsz? Vagy ennyi hülye lenne?
2020. márc. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy szinten vagytok agyilag.

Az IQd a minimumot sem üti meg, de párosodni bezeg akarsz.

2020. márc. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
A bezzeg két z 4#-es.
2020. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elgépeltem. Tudjátok, van, aki nincs hozzászokva ahhoz, hogy folyamatosan nyomkodja a telefonját, hogy a kérdezőhöz hasonló szintű emberrel kommunikáljon. Nemtől és kortól függetlenül.
2020. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!