Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy mutassam ki, ha tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mutassam ki, ha tetszik egy fiú?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok önbizalmam és elég nehezen ismerem fel, ha tetszem valakinek. 17 éves túlsúlyos lány vagyok (167cm/90kg). Igen, tudom, hogy e elég sok és szeretnék is fogyni, de alapvetően nem tartom magam csúnyának, homokóra alakom van. Az arcom kicsit pufi, de szerintem szép. Szóval ezért nincs önbizalmam és félek, nem tudom eldönteni, hogy tetszek e valakinek. Tippeket szeretnék kérni, ha például a buszon egy srác néz, tetszik és nem tudom mit akar, hogy mutassam ki, hogy tetszik, hogy ne legyen túl egyértelmű? Vagy ha valaki leszólítana és nem nagyon merek először mit mondani, akkor, hogy tudassam, hogy amúgy érdekel, csak félénk vagyok? Nem tudom, mennyire érthető. Köszönöm, ha válaszolsz!

2020. márc. 25. 12:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy eddig senkivel nem jártam. Mondjuk ez szerintem elég egyértelmű a leírtakból.
2020. márc. 25. 12:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban ha te szereted önmagad, az nagyobb önbizalomhoz vezet és jobb kedved lesz, meg külsőleg is látszik majd rajtad, hogy neked nincs problémád önmagaddal. Ha nem szereted önmagad, fontos tenni érte és nem azt várni, hogy majd jön valaki aki elfogad és akkor tőle függeni, mert ha eltűnik majd jobban széttörsz.. Hogyha tetszik egy srác szemezz vele, néha nézz rá, aztán oldalra és mindig járjon vissza a tekinteted az övére, főleg, ha látod, hogy ezt viszonozza. Te se szégyelld viszonozni, különben honnan tudja, hogy neked is bejön. A szemezés a legjobb mód arra, hogy tudasd vele, hogy szimpi. A homokóra testalkat elég vonzó a pasik számára, széles csípő is vonzza őket. Mindenkinek megvan a saját ízlése, gondolom neked se jön be minden féle külsejű pasi :D nos nekik se minden féle csaj, ez így is van jól.

Bátorság!

2020. márc. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%

Lehet fura lesz de én addig hagynám az egészet amíg nem nézek ki tökéletesen. Tetszik valaki? Ne érdekeljen amíg nem tartasz ott, hogy meg tud szerezni. Elsőnek a fogyás és majd 1-2 év múlva esetleg ha elértél egy jó szintet akkor utána jöhet minden.


De amúgy a válasz mint ahogy írták is a szemezés a legjobb mód. Néha én is szemezek lányokkal és akik utána nem néznek felém akkor egyértelmű hogy túl jó vagyok nekik xD

Ha többször is rá nézel és látod, hogy ő is rád nézeget akkor az a tuti.

2020. márc. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először magadat kell szeretni és elfogadni magadat olyannak amilyen vagy utána más lesz a kisugárzásod és könnyebben megy az ismerkedés.
2020. márc. 28. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Buszon: keresd a tekintetet, ha ő is a tiedet, akkor kb 3 sec ig tartsd a kontsktot, ésközben mosolyogj rá!
2020. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ez a fogadd el magad úgy ahogy vagy egy akkora bullshit dolog, én mindig is utáltam mikor ezt mondogatták nekem

168 cm vagyok és 92kgról indultam, szóval tudok veled azonosulni, ha te így nem szereted magad akkor nincs mese,le kell fogyni

vannak kövér lányok akik magabiztosak mert ők úgy tetszenek maguknak, de ha neked nem tetszik a külsőd akkor addig kell alakítanod amíg olyan nem lesz amilyentől már kellő önbizalmad nem lesz :) sok sikert

2020. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szard le...
2020. ápr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!