Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

17 vagyok.

Kinézet: Egy oldalra lelógó relatív hosszabb fekete haj (ami néha pár hónapig kék), mindkét fülemben 8mm-es fültágító, nyakam bal oldalán kis tetoválás (pontosvessző), általában full feketében, bandás pólókban járok, 175 magas vagyok.


Belső: Nagyén érzelmes tudok lenni, és szeretek más érzéseivel foglalkozni. Nagyon tudok szeretni, ha viszonozzák azt. Néha kicsit nyers tudok lenni, mivel nagyon őszinte vagyok.


Hobbik: fotózok, gitározok, néha rajzolok és nagyon kocsib*zi vagyok.


2020. márc. 25. 23:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
78%

Demenőő, jo pali lehetsz

Vakválasz de igen (a belsos rész jobban megfog, énis ilyen vagyok)

2020. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen.
2020. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
70%
Igen, ilyesmi az idealom :D
2020. márc. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 RekaFeher ***** válasza:
48%
abszolút nem, a legtávolabb állnak tőlem a magadfajták. egy férfi legyen férfi, ne díszb*zi
2020. márc. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, ettől nem értem, hogy miért lennék díszb*zi.

Ha ki tudnád fejteni, azt megköszönném.

2020. márc. 26. 00:52
 6/24 Stark2000 ***** válasza:
82%
Nem személyeskedés, de valószínűleg az oldalra lelógó tipikus haj ami taszító (pláne mivel fested), a csapágykosár méretű fűltágító. Plusz, talán valakinek túl sok az érzelmes éned. Nem kritizálni akarlak, csak valószínűleg extrémebb a megjelenésed mint egy átlag 17 évesnek, ez pedig furcsa / taszító az embereknek.
2020. márc. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezt így meg is értem. Valakinek ez pont taszító, van akinek meg pont ez vonzó. Nem mindenkinek ugyanaz tetszik. Különben nem olyan nagy a fültágítóm, egy ceruza nem fér át rajta, sőt, a toll tinta patronja is alig
2020. márc. 26. 03:32
 8/24 anonim ***** válasza:
64%

Így leírás alapján nehéz megmondani, de szimpatikusnak tűnsz úgyhogy még az is előfordulhat, hogy igen. 😊


16/L

2020. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Emódemó
2020. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy amit le írsz az menő. Viszont ha ronda az arcod hozzá tehát nem illik a stílusodhoz akkor rondább lehetsz mint voltál.

Ha meg jó arcod van nem kéne itt kérdezned mert tudod te is a választ, hogy igen.

Amúgy tipik emó.

2020. márc. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!