Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha az első randin félénkebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az első randin félénkebb voltam az elronthat mindent? Nem vagyok amúgy visszahúzódó lány, csak zavarban voltam és félek hogy ezzel elrontottam a dolgot és többet nem akar majd találkozni.

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez személyfüggő.

De... Nálam elrontotta, hogy nem adtam önmagam. Az maradt meg a srácnak, így könyvelt el. Aztán egy év után újra találkoztunk, ahol teljesen az ellenkezőjét mutattam, ezzel összezavartam. De az első élt a fejében.

Szóval lehet hogy igen, elrontottad. Sajnálom.

2020. márc. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, fontos, hogy beszélgessetek utána messengeren, smsben vagy valami, mert abból kiderül, hogy cukinak találta, hogy zavarban vagy, vagy lehet hogy azt hiszi nem jön be neked.. mert ha zavarban vagyunk akkor picit távolságtartóbbak leszünk. Ha ő nem ír szerintem nem gáz, ha te írsz neki, főleg, ha nem rossz szájízzel búcsúztatok el. És ha elég cuki és jóarc ahogy ír nyugodtan bevallhatod hogy kicsit zavarban voltál és bocsánatot kérhetsz, ha esetleg emiatt félreérthető volt néhány szituáció. De amúgy a fiúk tobbsége szerint cuki ha egy lány zavarban van főleg az elején ez egy jel hogy tetszenek nekünk. Szóval, ha ő nem ír, de úgy váltatok el, hogy még besz, puszi, ölelés simán írhatsz te is, szerintem nem tolakodás.
2020. márc. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hogyan mutattad ki vagy, hogy ismer-e már annyira a srác, hogy tudja milyen vagy. Így látatlanban nehéz megmondani.
2020. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is az voltam, sőt nem csak az elsőn, második randi felén és, sőt még utána levő találkozásoknál is volt csend, nem igazán tudtam megszólalni, de a másik fél türelmes volt és mivel tényleg akart engem így igazából nem volt gond, aztán viszonylag már gyorsan megnyíltam. Szóval rajta is múlik igazából...
2020. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából mondtam is neki hogy zavarban vagyok, mondta is hogy majd változik ez, és mondta, hogy majd találkozunk még, csak aztán most jött ez a maradj otthon dolog és így nem igazán beszélünk mert élőben szeretne megismerni és hát az most nem kivitelezhető a távolság miatt.
2020. márc. 26. 16:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem kifogás, ha annyira megakar ismerni videochateljetek, telefon meg miert ne beszelhetnetek irasban
2020. márc. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!