Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány be szeretne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány be szeretne mutatni a szüleinek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ismerem a családot régóta, viszont nem úgy, hogy a lányukkal együtt vagyok. Néha mikor találkozok valahol a szüleivel tegezem őket, (engedélyt adtak:) ). Most, hogy kapcsolatban vagyok a lánnyal, ugyan úgy maradhat a tegeződés a szülőkkel? Vagy inkább magázódjak, míg újra nem engedik meg? Igazából az apától tartok, néha kiszámíthatatlan.

Köszönöm a választ.



2020. márc. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanúgy tegezheted őket továbbra is. Bennem is felmerült már ez a kérdés, de mindig arra jutottam, hogy eddig is tegeztem őket, akkor utána már miért ne?

Mit értesz az alatt, hogy kiszámíthatatlan?

2020. márc. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem olyan sűrűn találkozom a szülőkkel, ezért merült fel bennem ez a kérdés.

Hát az apa néha iszik.. Nem mindig, hetente egyszer, és akkor viszont nem tud normálisan beszélni, kötekedik, stb.. A lányt hiába kérdezem meg sajnos hogy milyen az állapot, nem köti az orrára. Amikor megkérte az előző barátjánál hogy ne igyon, akkor is ivott, és lehet hogy ez szándékos? Bár engem ismer.

2020. márc. 26. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenesetre ha hivatalosan akar bemutatni mindenképpen vigyél ajándékot :D

Anyukának valami csokit, az apukának pedig egy üveg valamit. Akkor ha iszik is örülni fog neked xD

Jó első benyomás kelthetsz akkor.

2020. márc. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Quorra08 ***** válasza:
Előbb mutasd be te őt a saját szüleidnek
2020. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!