Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Létezik a Tinderen kívűl más...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitseg666 kérdése:

Létezik a Tinderen kívűl más társkereső oldal ahol reális emberek vannak fent? 20F

Figyelt kérdés

Olyan reaális partnerkereső oldalt szeretnék találni ami hasonló mint a Tinder, csak nem instát hírdetni mennek fel rá a lányok hanem tényleg ismerkedni szeretnének.

Tinderen elég nehéz bárkivel is szót érteni vagy egyáltalán beszélgetésbe kezdeni!

Tudtok ilyen oldalakat,honlapokat adni ahol velem egykorúakkal lehet ismerkedni?

20F



2020. ápr. 11. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Badoo.


De akárhányat írnak, ami népszerű a fialatok körében, ott a lányok nagy része csak poénból van fent meg ego boostolás a cél.

2020. ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem. Ezek nagyrészt szexpartner keresőként működnek. És hivatásosak is használják. Nehéz megtalálni azt a néhány valóban társkeresőt.

Inkább klasszikus társkereső oldalakkal próbálkozz, talán ott kicsit jobb az arány, pl. parom.hu

2020. ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jaumon találtam 8 hónapos kapcsolatot.
2020. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Párom.hu -n szinte mindenki kamu. Tok sok ugyanolyan profilképpel rendelkező ember van.
2020. ápr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4: én találkoztam onnan több emberrel is. Mindegyik az volt, amit mutatott, mondott magáról.

Kamu profilok mindenhol vannak.

2020. ápr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!