Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első randid a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első randid a volt/jelenlegi pároddal?

Figyelt kérdés
Merre voltatok, hogyan érezted magad (előtte)?

2020. máj. 5. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Egy moziban voltunk, mindketten introvettáltak voltunk, volt párszor kínos csend, de vegül nagyon megszerettük egymást 16f
2020. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy városban élünk normális helyzetben, de én máshol tanulok, így nehezen találkoztunk. Első randi előtt hullafáradt voltam, sokat tanultam, megelőző estét végigbeszéltem vele, ezért nem is aludtam sokat. Én mindig nagyon izgulok, szinte remegett is lábam mikor utaztam a találka helyére.

Kocsikáztunk, beszélgettünk, aztán elmentünk hozzá, ott is beszélgettünk, itt már az izgulás csökkent. Csináltunk vacsit, mutatott képeket, videókat régi sztorikból, élveztem a társaságát. Aztán bealudtam :D (amit mai napig szégyellek) de valahogy úgy megnyugtatott a jelenléte, illata hogy teljesen ellazultam és amíg kiment addig én félig ülő-félig fekvő helyzetben beszundítottam. Szerencsére őt nem zavarta ez a dolog :)

2020. máj. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársak vagyunk szóval régóta ismerjük egymást. Téli szünetben kezdtünk el neten beszélni, mindent megosztottunk egymással. Aztán még szilveszter előtt elhívott egy találkozóra, azzal az indokkal hogy jobb lenne élőben beszélgeti. Nagyon izgultam előtte, mert nagyon tetszett már akkor is, de nem voltam benne biztos, hogy ő hogy tekint rám. Egy hangulatos kis kávézóba akartunk menni de az sajnos pont zárva volt ezért mekibe mentünk, ott beszélgettünk 2 órát. Aztán elmentünk vásárolni pár dolgot, ilyen praktikus cuccokat, pl nekem fülhallgatót. Végig ilyen átlagos témákról beszélgettük szóval még a randi közben sem tudtam, hogy akkor ez most randi-e vagy sem. Aztán búcsúzáskor elmondta, hogy már régóta tetszem neki, nagyon örültem neki és én is ugyanezt feleltem. Aztán annyira boldogok voltunk, h nem tudtunk megszólalni így csak szorosan átöleltük egymást :D

17/L

2020. máj. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kávézóba mentünk. Annak ellenére, hogy mindketten nagyon introvertáltak vagyunk, nagyon könnyen ment a beszélgetés. Eléggé izgultam előtte, de ő is. A végén mindketten azon a véleményen voltunk, hogy ezt folytatni kell
2020. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!