Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak ebben a helyzetben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak ebben a helyzetben a barátommal?

Figyelt kérdés
Már vidéken ugye megszünt a kijárási korlátozás de sajnos nem egy városban lakunk. Jó ötlet lenne az hogy lejönne egy napra? A rendörök megbüntethetnek ezért? Én úgy érzem korai még a vírusra tekintettel de a barátom szerint ez már egyáltalán nem korai és simán találkozhatunk. Dgy szóval, ti mit tennétek a helyemben?

2020. máj. 9. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Már lehet vidékre-pestre menni.

Viszont ha korainak érzed, akkor ne találkozzatok.

2020. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Attól függ kocsival jön vagy vonattal. Mennyire elő vigyázatos és mennyire tartotta be a karantént az elmúlt időben és egyáltalán komolyan veszie. Ha dolgozni járt akkor elővigyázatos volt? Van a családodban idős vagy tüdő beteg akivel rendszeresen érintkezel? Ha te úgy érzed, hogy korai akkor szerintem megis van a válasz.
2020. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1!


ha korainak érzed, akkor ne találkozzatok.


Az úgyis csak feszélyezett, kellemetlen valami lenne.

2020. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szerintem is mérlegeld a helyzetet. Van olyan a közvetlen környezetedben, aki veszélyezett? Kocsival mennétek vagy tömegközlekedéssel? Mennyire vagytok hétköznapokban elővigyázatosak stb... Sok dolgon múlik, amiről nem írtál, így tényleg nem lehet biztosan semmi okosat mondani.

Az meg már csak plusz, hogy olyat ne csinálj, amiről úgy érzed, hogy nem akarod

2020. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem tegnap megállítottak kocsival otthonról távol,személyid legyen meg mondd el honnan hová miért mész és már mondják is hogy további jó utat amennyiben nem vagy feltűnően gyanus és alapból is megfognának,ha minden rendben már nem köthetnek beléd.
2020. máj. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!