Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy csók befolyásolhatja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csók befolyásolhatja az eddigieket?

Figyelt kérdés

Elkezdtem randizni egy sráccal, beszélgettünk, sok a közös téma, a személyiségünk is hasonló tényleg jól éreztem magam vele. Nem siettük el, és a 4. Randi után megcsókolt, viszont ez után elég fura érzésem volt, mintha eltűnt volna a lelkesedés a kapcsolat iránt. Nem a csókkal volt a baj, semmi ilyesmiről nincs szó, hogy esetleg rosszul csókolt, csak ez előtt semmi ilyen nem volt, mindig vártam a találkozást.

Mással is volt már ilyen?


2020. máj. 10. 03:30
 1/4 Thispain ***** válasza:
60%
Nekem az a tippem, hogy a vele kapcsolatos céljaid eddig terjedtek.
2020. máj. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet jól érez magad vele és tetszik is de lehetséges, hogy neked ez meg is felelne.

Ennél többre nem vágysz tőle.

Ha valaki olyan csókolna meg aki tényleg fontos lenne akkor nem éreznéd így. :/

2020. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy hèt alatt hogy válhatna valaki fontossá?
2020. máj. 10. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fogott meg annyira, hogy többet érezz iránta, hogy érezd azt hogy szeretnél vele találkozni és hogy jó a közelében lenni.

Megesik az ilyen, de beszélj vele ha te nem akarsz tőle többet.

2020. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!