Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el egy randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justtogotsomething kérdése:

Hogy hívjam el egy randira?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már régebb óta ismerjük egymást, de még csak 3 hete ismertük meg egymást igazán, mert előtte nem nagyon beszéltünk. Amikor üzenetben beszélünk (általában én írok rá) akkor mindig sokat ír ha rá kérdezek valamire valamint visszakérdez. Eddig 2x találkoztunk (a 3 hét alatt) és mind a két alaklommal végig beszéltünk és röhögtünk 2 órán keresztűl. Nem volt egy csendes perc sem. A lényeg, hogy nekem nagyon szimpatikus és érzem, hogy vonzodom hozzá. Korom ellenére (17) nem igazán vilt még részem ilyen érzésben és randizni sem voltam még. Tudom, ha tovább szeretném vinni ezt a kapcsolatot lépnem kell, de nem tudom, hogy tegyek.

Főként attól félek, hogy nem viszonozza az érzéseim és ezért beégek. Mit/hogy kéne tennem?



2020. máj. 10. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Puhítsad pl:kérdezd meg hogy majd van e kedve elmenni veled kavézni?
2020. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy van-e kedve elmenni veled teázni.

Ha igent mond, akkor nyert ügyed van.

2020. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem viszonozna valamit, akkor már ideáig se jutottatok volna.
2020. máj. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sokat segít!
2020. máj. 10. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!