Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szakítsam meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakítsam meg vele a kapcsolatot, mert iszik?

Figyelt kérdés
18 éves lányról van szó. 2 hónapig ismerkedtem vele interneten, beleszerettem... Találkoztunk, élőben még jobb volt vele. Aztán kicsit éreztem rajta a borszagot, de nem zavart, gondoltam, megesik. Második, harmadik találkozónál szintén. Megkérdeztem tőle, nem is tagadta. Annyit mondott, hogy reggelenként és délutánonként szeret iszogatni. Én még akkor is kedveltem, gondoltam, pár deci bortól mi baja lehet? 1 hétre rá megmutatta a házukat, elég szép házuk van, szóval igényesek a szülei is. Megkínált egy kis vodkával, de én nem kértem, mivel még csak reggel volt. Ő meg ülőhelyében megivott 2 deci Kalinkát, mellé vagy 1 liter bort. Én meg csak nézek... Mintha meg sem érezte volna. Akkor már faggatózni kezdtem, és mondta, hogy mindennap iszik, mert jólesik neki. Mondom, oké, csak ne legyen belőle baj. Utána elmentünk sétálni, gondoltam elég volt az ivászatból. Erre útközben beugrott a kocsmába sörért... Akkor már kezdtem ideges lenni, hogy minek iszik ennyit. Úgy beszélt a kocsmárossal és a vendégekkel, mintha oda járna, bár kinézem belőle már azt is. Elment tőle a kedvem, mert amúgy tök jól elvagyunk, de amennyit iszik, az valami borzasztó. Mesélte, hogy kb 12 éves kora óta ''iszogat.'' Sem külső nyoma nincs, egy teljesen igényes, kedves lányról van szó. Mintha egy rossz filmben lennék, vagy nem is tudom... Mit tennétek a helyemben? Egyébként nincsenek barátai sem, szóval nem lehet azt mondani, hogy rossz társaságba keveredett. 22F
2020. máj. 10. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Lapát, egyértelmű.
2020. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Én sem szeretem az olyan embereket akik mi den nap isznak.

Ez neked sem tetszik és hosszú távon egyre rosszabban fogod ezt viselni.

Majd lesz egy rendes lány, aki hozzád illik.

2020. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
Ezt most higgyem is el? Kicsit túlköltötted.
2020. máj. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Én nem szívesen jönnék össze például egy olyan fiúval aki ennyit iszik. Viszont azt neked kell eldöntened neked ez belefér-e vagy sem. Azt mondtad ideges lettél, attól hogy mennyit iszik. Ha úgy érzed te ezekután nem akarsz többet találkozni a lánnyal, akkor ne tedd.
2020. máj. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 October15 ***** válasza:
80%
2 deci vodka + 1 liter bor és semmi reakció? :D Értem én, hogy költői szabadság de azért ember... :D
2020. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ha így viselkedsz, akkor nem ivó nen kiván megismerkedni veled, ha rájön, hogy egy regény-író veszett el benned!

.

Igaz, Arany János leírta: "Költő hazudj" - ám befejezte mondatot: "csak rajt' ne kapjanak!"

Te már az első felét teljesítetted.

2020. máj. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mégis mi olyan hihetetlen abban, hogy kifogtam egy ilyen lányt?
2020. máj. 10. 22:59
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Az hogy az átlag emberek attól a mennyiségtől nem hogy becsiccsentenek, fejreállnak.
2020. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ezen csodálkoztam én is. De tényleg ennyit iszik, nem tehetek róla.
2020. máj. 11. 05:45
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Na ne haragudj testvérem de amit írtál az egy nagy baromság.

Elvileg átlagban a fiúk jobban bírják a piát, mint a lányok. Én néhány hónapja, még 15 évesként megittunk két üveg vörösbort egy velem egyidős csajjal. Az úgy kb másfél liter. Én mindenből többet láttam, szédelegtem, alig bírtam járni, szörnyű volt. A csaj viszont még rosszabbul volt, még nekem kellett támogatni és még el is hányta magát. Ezért szerintem lehetetlen, amit írtál.

2020. máj. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!