Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Általánosságban mi jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Általánosságban mi jön be nektek a visszafogott lányokban?

Figyelt kérdés

Nem vagytok vele úgy, hogy nehezebb megnyitni, ezért inkább hagyjátok? Vagy inkább mennétek egy nyitottabb emberhez?

Bármi, ami ezzel kapcsolatos, kérlek írjátok le:)

Köszönöm!



2020. máj. 11. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Értelmesebb és érettebb egy visszahúzódó lány (persze nem minden lány ilyen), érdekes dolgokról tud beszélgetni, kreatív, figyelmes, jó hallgató, segítőkész, stb...
2020. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Kérdés mit jelent a visszafogott? Más az hogy nem óbégat, nem nagyképű és lehet vele értelmesen beszélni, vagy teljesen zárkózott és úgy kell kihúzni az igen-nem szavakat is belőle.


Az hogy nem kommunikálsz, az nem pozitívum. Persze nem kell járnia a szájnak, de egy beszélgetést fent kell tartani valamilyen módon, éreztetni hogy érdekel a másik valamilyen szinten. Ezt lehet egyensúlyozni ahogy jól esik, technikákat is lehet használni, pl. olyan kérdéseket feltenni hogy a másik többet beszéljen.


Nyilván ha tetszene az illető stílusa, akkor miért lenne gond hogy türelmesebb legyek vele, de elég hamar vehet le rosszul értelmezett dolgokat a másik. Ilyenkor lesz az gyakran, hogy az utolsó suttyókat fogod ki, mert ők azt érzik hogy milyen jól eltudnak nyomni téged és megy majd rád a nyomulás ezerrel. Magadnak nehezíted meg sokkal a helyzeted, hogy nem engedsz betekintést a személyiségedbe.

2020. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Én jobban is szeretem őket.

Ha visszafogottabbak biztos kevesebb barátja is van, vagy csak nehezen tud beilleszkedni vagy csak szegényebb körülmények között él. A lényeg, hogy én imádom ha egy lánynak megadhatom azt amit idáig nem kapott meg. Szeretem ha tőlem lesz nyitottabb.

Lehet nem pont az én szemszögemből kéne nézni a dolgot de én mindig is vonzódtam az ilyen lányokhoz.

21/F

2020. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából nem az olyanokra gondoltam, akik egy szót nem mernek szólni, hanem csak kevesebbet beszél, visszafogottabb, kevesebb emberrel áll közelebbi viszonyba.

Egyébként igyekszem nyitottabbá válni, bizonyos kereteken belül.

Várom a további válaszokat!

2020. máj. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!