Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első “randi” után mire kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első “randi” után mire kéne számítanom?

Figyelt kérdés

Hello

A dolog előzménye az, h kb 10 hónapja chateltunk, az egesz egy baratsagnak indult. De szerintem mindkettonknel tobb lett,es sokszor atment ejszakai flort be. Ezert vettem a batorsagot, es elhivtam egy parkba (tehat nem volt hivatalosan randinak hivva, de tudta h kettesbe leszunk) Setaltunk es nagyon sokat beszelgettunk, pedig elore kicsit feltem h eloben nem lesz olyan jo mint chaten.

Semmi fizikai kontextus nem tortent, oleleshez az elejen felenkek voltunk, a vegen meg megakadalyoztak a biciklik.

Viszont mondott szepeket es kicsit flortoltunk is.

En nagyon jol ereztem magam, de felek h o nem, viszont a viselkedesebol nem ezt szurtem le. De azota (3 napja) nem irt.

En ugy gondolom most neki kene “nyitni”. Egyebkent a 10 honap alatt a beszelgetesunket az jellemezte h altaaban mindig o irt. Azthiszem ezert mertem elhivni.

Igazabol felek egy kicsit h elrontottam, es nem szabadott volna kihagyni az olelest pl.

Sajnos most a tavoktatas miatt a suliban nem talalkozhatunk. De azthiszem mikor talakoztam vele a parkban, akkor szerettem bele igazan. Nem kavar senkivel, es egyszer panaszkodott is nekem h igazabol o egy baratnore vagyik csak.


Elore is koszonok minden ertelmes valaszt!

17L



2020. máj. 14. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapot hiba volt chatelni.
2020. máj. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

en nem erzem igy, mert az eleg sokaig tenyleg csak baratok voltunk, es szeretek vele beszelgetni.

Egyebkent bulikban mar olelkeztunk.

2020. máj. 14. 02:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapja beszéltek, nem ő hívott el, nem keres a találka után, főleg úgy hogy előtte mindig ő írt. Nem lát senki a fejébe, de ezek nem valami jó jelek. Talán te azt vártad élőben amit kaptál, de lehet ő nem és ezért meghátrált. 3 nap még nem a világ vége, de nagyon ne éld már bele magad.


Attól nem kell félned hogy azért nem sikerült úgy, mert nem volt pl. a végén ölelés. Nem ez számít.

2020. máj. 14. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nem igazán akar téged ez a srác. Majd meglátod, mit hoz a jövő, de én a helyedben nem sok mindenben reménykednék.
2020. máj. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Egy örök igazság van ha elfogadod ha nem. Nekünk fiúknak kell, hogy hozzáérhessünk a lányhoz. Én már mikor elhívtam (személyesen) is már megérintettem a házibulin (segített azért a pia rávenni magamat mert szerintem magasabb kategória volt mint én :D ) aztán most már 3/4 éve együtt vagyunk és én úgy érzem és ő is, hogy szeretnénk örökké együtt lenni. Szóval lehet baj volt, hogy nem érintettétek meg egymást.


Egy jó tanács ha egy nőt megérint egy férfi vagy fordítva akkor a fajfenntartás miatt olyan hormonok gyűlnek benned és benne ami vonzalmat okozz, hogy szaporodj...

(Ez a tudományos része, de jó ha tudod ;) )


"En ugy gondolom most neki kene “nyitni”."

Kérdés? Akarsz vele valamit vagy nem? Ha nem nyit de te elhívod és végül lesz belőle valami akkor máris jól jártál minthogy azon agyalj később, hogy miért nem kedvezményeztél?


Szóval 2 választásod van:

- Nem kezdeményezel (ha ő nem) és lehet elhalasztod a nagy Ő-t

- Kezdeményezel tapasztalatot gyűjtesz, könnyebb lesz a következő ha nem ő a nagy Ő, de ha ő az akkor úgy is a találkozások végett jól jártok


18/F

2020. máj. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
5. vagyok, még annyit szeretnék hozzátenni, hogy ha lányként hozzáérsz egy fiúhoz aki elment veled valahova (azzal nem szoktunk randizni aki nem tetszik) akkor bárhova érsz hozzá bármit csinálsz örülni fog neki nem tudod elrontani (lényeg a bőr-bőrrel való érintkezése)
2020. máj. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!